12 января 2021 в 18:00, Online, Онлайн, Онлайн,

Online-шоу «Супер герої рятують Новий Рік» Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Online-шоу «Супер герої рятують Новий Рік»»
Online, Онлайн, Онлайн, - 12 января 2021 в 18:00

УНІКАЛЬНЕ В СВІТІ ONLINE-ШОУ

Досить гадати - будуть новорічні заходи в цьому році чи ні. Компанія МультіШоу, один з лідерів в сфері дитячих шоу, придумала інноваційний формат Новорічних Ялинок.

У шоу "Супергерої рятують Новий рік" зможуть взяти участь діти з усіх куточків планети. Для цього потрібно встановити додаток на телефон і брати участь в трансляції на великому екрані.

Це не просто новорічна ялинка в online-форматі - це СЕНСАЦІЯ в індустрії дитячих шоу

КОЖЕН ГЛЯДАЧ - УЧАСНИК ШОУ

Кожне шоу проходить в прямому ефірі. Ви берете участь у захоплюючих інтерактивах в додатку шоу: допомагаєте прийняти рішення героям, відповідаєте на питання, завантажуєте своє відео в трансляцію, отримуєте бали і берете участь в рейтингу супергероїв. А в кінці шоу Ви отримаєте сертифікат Супергероя.

СУЧАСНИЙ СЮЖЕТ

Напередодні Нового Року на планеті починають відбуватися дивні речі. Світ немов перекинувся з ніг на голову: в Африці вдарив мороз і все вкрилося кригою, а на Півночі спека і тануть сніги.

Всьому виною чарівна гра, яку в подарунок отримав головний герой - хлопчик на ім'я Фло. Вона позбавила магічної сили Діда Мороза, і тепер люди всіх частин світу приречені залишитися без головного свята - Нового року.

Головному герою Фло разом з супергероями з чарівною відео-ігри і багатотисячної командою помічників - глядачів треба буде пройти незвичайні інтерактивні випробування, щоб Дід Мороз повернув свою чарівну силу і розставив все на свої місця. Тільки тоді Новий рік зможуть зустріти на всіх континентах. Приєднуйся, від тебе залежить доля Нового року!

КЕРУЙ В ДОДАТКУ

Стань повноцінним учасником шоу - керуй місією зі свого смартфона!

Для цього скачай додаток «МультіШоу»

ДИВИСЬ НА ВЕЛИКОМУ ЕКРАНІ

Трансляція доступна на пристроях SMART TV і будь-якому комп'ютері, де є YouTube. Важливо: посилання на трансляцію повинно бути скопійовано з програми і відкрита перед початком шоу на ДРУГОМУ пристрої.

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ:

1. Завантажте додаток "Мульті Шоу" на свій смартфон або планшет:

- в AppStore - https://karabas.com/r/5yz

- в Google Play - https://karabas.com/r/5z0

2. Пройдіть реєстрацію, вказавши номер телефону (номер телефону може відрізнятися від номера телефону покупця)

3. Активуйте квиток, вказавши Ваш код доступу

4. У розділі "Мої шоу" з'явиться актуальний сеанс. За 72 години до початку трансляції в описі сеансу з'явиться посилання на онлайн-трансляцію в YouTube

5. Беріть участь в інтерактиві в додатку "Мульті Шоу" зі смартфона або планшета, дивіться онлайн-трансляцію в YouTube з другого пристрою (Smart TV, комп'ютер або ноутбук)

Купить билеты на концерт Online-шоу «Супер герої рятують Новий Рік» 12 января 2021 в 18:00, Online, Онлайн, Онлайн по цене от 290 грн.

Online-шоу «Супер герої рятують Новий Рік» состоится 12 января 2021 в 18:00 в Online, Онлайн, Онлайн по адресу .

Доставка билетов на Online-шоу «Супер герої рятують Новий Рік» по городу Online и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Online, Онлайн, Онлайн, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Online 2018.

Билетная касса Online, Онлайн, Онлайн, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Online, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Online.

Популярные места Online: karabas.com/r/5wa, Online, Зал «Концертный Сервис», Різдвяна Фабрика Мрій ONLINE, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Online-шоу «Супер герої рятують Новий Рік» ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Online

Театры, клубы, фестивали города Online