4 сентября 2019 в 19:00, Чернигов, Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм, Новый зал, Проспект Миру, 15

Оркестр «Віртуози Києва» Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке онлайн и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета в онлайн кассе:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому в кассу, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Оркестр «Віртуози Києва»»
Чернигов, Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм, Новый зал, Проспект Миру, 15 - 4 сентября 2019 в 19:00

Дмитро Яблонський, диригент: «Класична музика - це не розвага, це частина життя. Якщо після концерту ви виходите зі сльозами на очах, чи посміхаючись - ви стали глибшими й досконалішими. Це розуміння безперечне і безкомпромісне.

Класична музика має бути частиною життя кожної людини. І чим частіше ви відвідуватимете класичні концерти, тим більше будете заглиблюватись в себе.

GAS Concert представляє: міжнародний музичний проект, концертне турне “Симфонії всесвіту”, яке відбудеться у вересні 2019 року в 6 містах України.

Концерти зіграють:

- симфонічний оркестр “Віртуози Києва”

- всесвітньовідомий диригент та віолончеліст, номінант “Греммі” Дмитро Яблонський

- знана піаністка Анна Улаева

В програмі:

- музика композитора Олексія Шора

- Симфонія №2 Йоганнеса Брамса

- Увертюра “Сорока-злодійка” Джоакіно Россіні

Юрій Погорецький, директор оркестру “Віртуози Києва”, концертмейстр групи віолончелей: «Це турне – наша перша велика спроба взаємодії віртуозних виконавців класичної музики з українським слухачем. За останні роки нам вдалось зреалізувати декілька проектів з яскравими іноземними виконавцями, але ось так поїхати з симфонічним оркестром та солістом по містах України - це вперше. Безпрецедентний проект.» Дмитро Яблонський, диригент: Це абсолютно приголомшливий проект.

В програмі прозвучить музика трьох композиторів - це Россіні, уверюра «Сорока-злодійка», Олексій Шор, який народився в Києві, потім емігрував до Ізраїлю, пізніше в Америку. Шор - композитор, який має ступінь доктора математики, унікальна особистість. Ми виконаємо його концерт для роялю з оркестром, який має назву «Notebook», а в другому відділенні прозвучить божественна Симфонія №2 Брамса, яка на будь-якому континенті може звучати хоч 24 години на добу.”

Графік турне:

4 вересня - Чернігів, Обласний Філармонійний Центр

5 вересня - Харків, Філармонія

6 вересня - Дніпро, Філармонія ім. Л. Когана

7 вересня - Одеса, Філармонія

8 вересня - Київ, Національна музична академія України імені П. І. Чайковського

10 вересня - Львів, Філармонія

Про учасників проекту:

Дмитро Яблонський - головний диригент та художній керівник оркестру «Віртуози Києва», всесвітньо відомий диригент та віолончеліст, номінант на премію «Греммі», почесний диригент Єрусалимського оркестру та професор Школи Музики імені Бухмана-Мехти (Тель Авів) –Виступає в усьому світі на таких відомих майданчиках як Карнегі-хол в Нью-Йорку, Ла Скала в Мілані і Лувр в Парижі.

Анна Улаева є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Останнім тріумфом стала перша премія на Мальтійському міжнародному конкурсі піаністів у фіналі великого циклу музичних конкурсів у 2018 році. Більше 720 піаністів із 70 країн розігрували один із самих дорогих призів за всю історію музичних конкурсів (€ 100 000 за 1 місце). Ще один трофей Анни - перша премія й перемога на Гран- прі Блютнера в конкурсі «Золотий тон» в 2013 році.

В якості солістки Анна Улаева дебютувала ще в 2001 році в Киеві разом з Філармонійним оркестром України. З того моменту вона постійно виступає з відомими оркестрами, зокрема, з Камерним оркестром Баварського радіо та бере участь в фестивалях, серед них: «Mozartiade», «The days of Music in Waging», «Inselkonzerte auf Herrenchiemsee» в Німеччині, «Next Generation» і «Gstaad New Year Music» в Швейцарії.

«Віртуози Києва»

Багаторічна дружба та співпраця групи українських музикантів, лауреатів міжнародних конкурсів і всесвітньо відомого диригента і віолончеліста Дмитра Яблонського в 2016 році призвела до створення оркестру «Віртуози Києва».

За 3 роки оркестр «Віртуози Києва» став найбільш затребуваним музичним колективом України. Вже за перший рік роботи вони зіграли 120 концертів в Україні, Ізраїлі, Азербайджані, Іспанії, Швейцарії. Записи оркестру публікує світовий лейбл «Naxos Records». «Віртуози Києва» - номінанти премії «Classical Music Awards 2018» за кращий диск року.

«Віртуози Києва» стали невідємною частиною виступів зірок шоу-бізнесу: Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Джамала, Ніно Катамадзе, запрошують їх долучатися до концертів та запису альбомів. «Віртуози Києва» виступають як у камерному складі - 10-20 музикантів, так і у великому симфонічному складі - 60-90 музикантів.

Концертне турне “Симфонії всесвіту” віртуози зіграють у великому симфонічному складі в 60 музикантів.

Купить билеты на концерт Оркестр «Віртуози Києва» 4 сентября 2019 в 19:00, Чернигов, Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм, Новый зал по цене от 120 грн.

Оркестр «Віртуози Києва» состоится 4 сентября 2019 в 19:00 в Чернигов, Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм, Новый зал по адресу Проспект Миру, 15.

Доставка билетов из кассы на Оркестр «Віртуози Києва» по городу Чернигов и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Чернигов, Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм, Новый зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Чернигов 2018.

Билетная онлайн касса Чернигов, Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм, Новый зал, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Чернигов, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Чернигов.

Популярные места Чернигов: Черниговский Областной академический украинский музыкально-драматический театр им. Т.Г. Шевченко, Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм, Черниговский городской Дворец культуры, Летний Театр, Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченко, Простір для комунікації та бізнес-освіти Світогляд, Чернігівський театр ляльок ім.О.Довженка, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Оркестр «Віртуози Києва» ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Чернигов

Театры, клубы, фестивали, билетные кассы города Чернигов