12 марта 2022 в 19:00, Бровары, ДК Прометей, Б-р Независимости, 4

Пригоди італійців в Італії Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Пригоди італійців в Італії»
Бровары, ДК Прометей, Б-р Независимости, 4 - 12 марта 2022 в 19:00

«Пригоди італійців в Італії»

Темпераментна італійська комедія з антрактом

Тривалість: 2 години 15 хвилин

Мова: українська

Автор: Едуардо Скарпетта

Ціна: від 260 до 570 гривень

У головних ролях:

Олексій Вертинський

Ксенія Вертинська

Юлія Гапчук

Валерій Шалига

Христина Синельник

Владислав Дмитрук

12 березня 2022 року в МКЦ «Прометей» відбудеться комедійна вистава «Пригоди італійців в Італії»!

Нестримний сміх, цікавий сюжет і зіркові актори українського театру і кінематографу - все це запаморочлива комедія «Пригоди італійців у Італії»!

Сюжет комедії розгортається в затишному італійському містечку Неаполь. Забезпечений дядько Феліче Шошамокка вирішує навідати свого племінника Чічілло, якому він оплачує навчання в медінституті. Дядечкові нетерпиться дізнатися, на що перетворилися його вкладення і чого досягнув улюблений племінник. Але Чічілло давно вже кинув навчання, а гроші прогуляв. Коли дядько просить показати результат його навчання - клініку для душевнохворих людей, хлопець знаходить рішення.

Разом з друзями він перетворює один з хостелів на медичний заклад, а самі друзі грають роль божевільних. Феліче починає розуміти, що щось не так з цією лікарнею. І тут починаються комічні ситуації на межі здорового глузду.

Під час перегляду цієї вистави Ви отримаєте масу задоволення,сміх, позитивні емоції,гарний настрій. До зустрічі,наш любий глядач! Італійська комедія положень в 2-х діях

В Неаполь до свого племінника студента медінституту приїздить мільйонер Феліче Шошамокка на відкриття психіатричної клініки, яку він фінансує. Він і не підозрює, що його небожа вже давно вигнали з університету, а всі дядечкові гроші він просто програє і прогулює, запевнюючи родича, що диплом лікаря-психіатра у нього в кишені, а клініка для душевно хворих повністю готова та лікує важких пацієнтів. Але саме зараз настає час, коли Чічілло має продемонструвати свої успіхи.

Що може запропонувати молодий гуляка поважній людині, крім своїх боргів? Йому нічого не залішається, окрім як видати хостел «Stella» за кращу в Італії психлікарню, а своїх знайомих представити пацієнтами з психічними патологіями. Так мільйонер Феліче опиняється в домі божевільних серед нормальних людей, але у кожного з них є свої дивацтва, завдяки яким герої постійно потрапляють у комедійні ситуації. А коли вони збираються всі разом, їх компанія нагадує справжню божевільню.

Дві години комедії характерів переконає вас в тому, що диваки посеред нас. І будьте обережні, бо можливо один із них актор, що репетирує Отелло та сидить зараз поруч із вами.

Купить билеты на концерт Пригоди італійців в Італії 12 марта 2022 в 19:00, Бровары, ДК Прометей по цене от 280 грн.

Пригоди італійців в Італії состоится 12 марта 2022 в 19:00 в Бровары, ДК Прометей по адресу Б-р Независимости, 4.

Доставка билетов на Пригоди італійців в Італії по городу Бровары и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Бровары, ДК Прометей, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Бровары 2018.

Билетная касса Бровары, ДК Прометей, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Бровары, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Бровары.

Популярные места Бровары: ТРЦ «Терминал», ДК Прометей, Концерт-хол Терминал, ТРЦ Терминал, Ледовая арена, Термінал «конференц-холл», ТРЦ «Термінал» Льодова Арена, Городской культурный центр Прометей, Party Bar 911, ТРЦ «Термінал» Бровари, Теплиця - культурний простір, ТРЦ «Терминал», где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Пригоди італійців в Італії ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Бровары

Театры, клубы, фестивали города Бровары