10 березня 2024 в 12:00, Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, пл. Театральна, 1

Принцеса А-чому (театр ім. О.Кобилянської) Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Принцеса А-чому (театр ім. О.Кобилянської)»
Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, пл. Театральна, 1 - 10 березня 2024 в 12:00

казкова історія для сімейного перегляду (4 плюс)

Вистава Івана Бутняка за казкою Сільвії Ронкальї

Художниця – Дар’я КУШНІРЕНКО

Композитор – Павло САВЕЛЬЄВ

Помічниця режисера – Інна АМБРОЗІЄВА

Завідувач художньо-постановочної частини – Василь ГУБКО

У виставі грають:

ПРИНЦЕСА А-ЧОМУ – Заслужена артистка України Лариса ПОПЕНКО / Мар’яна ТИМЧИШИН

ПРИНЦ НІКОЛЯ та інші – Заслужений працівник освіти України Андрій ЦИГАНОК / Валентин БАГУЛЯК

ДИРИГЕНТ КОРОЛІВСЬКОГО ОРКЕСТРУ – Володимир ШНАЙДЕР

КОРОЛІВСЬКИЙ ОРКЕСТР – Микола ПОЛЯНКО, Ольга ЛАВРЕНЮК, Мар’ян ЗУБЖИЦЬКИЙ, Геннадій ЮРІЙ, Дмитро ФІЛІПЧУК, Ігор ДРАПАКА, Степан РИХЛО, Павло ЦЕПІЛОВАН, Любов МОРАРАШ, Родіон ЧЕПУРНОВ

Маленьку принцесу всі називають А-Чому. А чому? Та тому, що вона невпинно запитує «А чому?». Її питання охоплюють все і всіх. Від її питань потерпають друзі, ховаються родичі і втікають вчителі.

І коли принцеса А-Чому виростає – разом з нею виростають і її питання. А коли в принцесу А-Чому закохується принц – вона раптом відкриває для себе, що в коханні відповіді на питання «чому?» не існує…

А чому б нам разом не подивитися, чи знайде принцеса відповіді на всі свої «чому?».

Тривалість вистави – 50 хв.

Вистава відбувається на СЦЕНІ ПАНОРАМІ (фойє 3-го поверху театру)

Придбати квитки на Принцеса А-чому (театр ім. О.Кобилянської) 10 березня 2024 в 12:00, Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської по ціні від 150 грн.

Принцеса А-чому (театр ім. О.Кобилянської) відбудеться 10 березня 2024 в 12:00 в Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської за адресою пл. Театральна, 1.

Доставка квитків на Принцеса А-чому (театр ім. О.Кобилянської) по місту Чернівці та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Чернівці 2023.

Квиткова каса Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Чернівці, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Чернівці.

У нас ціна на квитки на Принцеса А-чому (театр ім. О.Кобилянської) цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Чернівці

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Чернівці