27 марта 2021 в 18:30, Харьков, Харьковская областная филармония, Центральный зал, ул.Рымарская, 21

Ріхард Вагнер у колі однодумців: оригінальна фортепіанна музика та транскрипції з опер Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Ріхард Вагнер у колі однодумців: оригінальна фортепіанна музика та транскрипції з опер»
Харьков, Харьковская областная филармония, Центральный зал, ул.Рымарская, 21 - 27 марта 2021 в 18:30

Друзі, 27 березня о 18:30 запрошуємо до Харківської філармонії на концерт київського піаніста Євгена Громова «Ріхард Вагнер у колі однодумців». Ви почуєте оригінальну музику Вагнера та фортепіанні транскрипції з його опер за авторством грандів піанізму: Ференца Ліста, Ферруччо Бузоні, Авґуста Штрадаля, Карла Таузіґа та Ганса фон Бюлова.

А ще цікавезні та захоплюючі історії з життя композитора.

Програма:

Вільгельм Ріхард Вагнер (1813—1883)

• Соната в альбом Матільди Везендонк ля-бемоль мажор, WWV 85 (1853)

• В альбом княгині М., WWV 94 (1861)

Листок з альбому до мажор для княгині Пауліни фон Меттерніх–Віннебурґ

• П’ять віршів Матільди Везендонк, WWV 91 (1857–1858)

№3 У теплиці [1 травня 1858]

№5 Марення [4 грудня 1857]

Транскрипція Авґуста Штрадаля (1917)

• Смерть Ізольди з опери «Трістан і Ізольда», WWV 90 (1857–59)

Транскрипція Ференца Ліста, S. 447 (1867, ред. 1875)

• Біля чорних лебедів, WWV 95 (1861)

Листок з альбому ля-бемоль мажор для графині Анни фон Пурталес

• Любовна пісня Зиґмунда з музичної драми «Валькірія» тетралогії «Перстень Нібелунґа», WWV 86b (1856–1870)

Транскрипція Карла Таузіґа (1870)

• Листок з альбому мі-бемоль мажор, WWV 108 (1875)

Для Бетті Шотт

• Траурний марш на смерть Зиґфріда з музичної драми «Сутінки богів» тетралогії «Перстень Нібелунґа», WWV 86d (1848–1874)

Транскрипція Ферруччо Бузоні, BV B 111 (1883)

• Квінтет з 3-ї дії опери «Нюрнберзькі майстри співу», WWV 96 (1862–1867)

Транскрипція Ганса фон Бюлова

• Урочиста хода лицарів до Святого Ґраалю зі сценічної містерії «Парсифаль», WWV 111 (1857 / 1877–82)

Транскрипція Ференца Ліста, S. 450 (1882)

Євген Громов, фортеп’яно

Ведучі: Юлія Ніколаєвська та В’ячеслав Власов.

* * *

Ім'я композитора Ріхарда Вагнера напевно відомо всім, хто хоча б трохи захоплюється академічною музикою. Він з тих, про кого цілком справедливо можна сказати «не потребує представлення». Знахідки та відкриття Вагнера докорінно вплинули на хід і розвиток музики: одні беззастережно їх використовували, й наслідували, інші, навпаки, люто заперечували. Все це так чи інакше триває і досі, через безмаль ніж 150 років після смерті композитора. Байдужих не було і немає.

Вагнер насамперед відомий як оперний композитор, але тим цікавіше поглянути на його музику з іншого боку, через його фортепіанну творчість. Його не багато, для фортепіано він писав нечасто, але завжди доречно. У фортепіанній музиці Вагнер залишається самим собою, але водночас, вона як не можна краще підкреслює і передає найтонший ліризм його романтичної суперечливої натури.

* * *

У «золотий вік» фортепіанного виконавства, практично всі зоряні піаністи робили фортепіанні транскрипції великих симфонічних і оперних полотен, з тим щоб на цьому благодатному матеріалі продемонструвати свої неабиякі здібності та познайомити слухачів з недоступною для них музикою.

Зараз це майже забуте мистецтво, але в результаті благородних зусиль знаменитих піаністів минулого, залишився цілий корпус віртуозною концертної музики, неймовірної складної для виконання, але настільки ж ефектної та захопливої для слухачів.

Постановки опер Вагнера вкрай складні й затратні, проте їх вкрай насичена образність, яку виділяють в окрему міфологію і не менш багаті гармонії, найкращим чином підходять і надихають на те, щоб передати їх за допомогою фортепіано.

Але є одне «але»: з цим колосальним за своїми можливостями та віддачею матеріалом не так-то легко впоратися; він піддається тим, хто не тільки перейнявся образністю музики Вагнера, а й проник в її суть, механіку та устрій. Словом, став його музичним однодумцем.

Автори фортепіанних транскрипцій, що будуть звучати в концерті, якраз з їх числа — вони або поділяли музичні ідеї композитора, або тісно співпрацювали з ним, або поєднували й те й інше.

Друзі, приходьте переконатися і насолодитися музикою Вагнера цим прекрасним суботнім березневим вечором!

* * *

Євген Громов, піаніст, один з найбільш ерудованих музикантів України, відомий у світі фахівець із Нової та авангардної музики.

Євген відомий своїми вивіреними концептуальними тематичними програмами, твори в яких взаємодіють на безлічі різноманітних рівнів: від музичного до філософського та літературного.

За плечима музиканта близько 100 світових і українських прем'єр.

Музика Вагнера знаходиться у сфері постійних інтересів і досліджень Євгена, він автор багатьох програм з його музикою, в тому числі монографічних.

Юлія Ніколаєвська, музикознавиця, куратор і авторка проектів Piano 119.

В'ячеслав Власов, невпинний і пристрасний популяризатор музики Вагнера, ініціатор концертів з його музикою, автор публікацій, статей і книжок про композитора та його творчість. А ще — блискучий і цікавий оповідач.

Купить билеты на концерт Ріхард Вагнер у колі однодумців: оригінальна фортепіанна музика та транскрипції з опер 27 марта 2021 в 18:30, Харьков, Харьковская областная филармония, Центральный зал по цене от 100 грн.

Ріхард Вагнер у колі однодумців: оригінальна фортепіанна музика та транскрипції з опер состоится 27 марта 2021 в 18:30 в Харьков, Харьковская областная филармония, Центральный зал по адресу ул.Рымарская, 21.

Доставка билетов на Ріхард Вагнер у колі однодумців: оригінальна фортепіанна музика та транскрипції з опер по городу Харьков и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Харьков, Харьковская областная филармония, Центральный зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Харьков 2018.

Билетная касса Харьков, Харьковская областная филармония, Центральный зал, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Харьков, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Харьков.

Популярные места Харьков: ККЗ «Украина», ХАТОБ, Клуб Жара, Харьковский Дворец Спорта, ДК Связи, Дом Актера, Клуб «Bolero», Радмир, Арт-клуб «Корова», Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка, Стадіон «Металіст», Клуб Місто, ДК Главного Управления МВД, Харьковский государственный цирк, Харьковская областная филармония, ДК «ХЭМЗ», Дворец студентов Национального Юридического университета им. Я. Мудрого, Arizona club, Дворец студентов ХПИ, PINTAGON art-club, Лукоморье, Театр «Комната Т», Харківський державний цирк, Fabrika.space, Кинотеатр Боммер, Дом ученых (Каминный зал), Premier Hotel Aurora, Арт-клуб Yellow Zeppelin, Южный вокзал, ОЦ Эстет, ART AREA «ДК», Iris Art Hotel, БарМалевич, Музей секса и сексуальных культур мира, Арт-завод «Механика», Детский лечебно-профилактический центр «Неболейка», ПТІцент, Fat Goose Pub, ТКЦ (малый зал ХАТОБа), Палац спорту «Локомотив» імені Г. М. Кірпи, LF Club, Харківський державний академічний театр опери та балету імені М. В. Лисенка, Харьковский региональный институт государственного управления НАГУ при Президенте Украины, Метро Гагаріна, ОСК Металлист, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого», Летняя площадка (за ХНАТОБ), «Ирис» Арт отель, Пейнтбольный клуб Forpost, Клочківська, 3, 2й поверх, Салтовский Лед, Гостинница «Аврора», Клуб «Місто», ХАТОБ (Камерная сцена), Дворец студентов НЮУ им. Ярослава Мудрого, Victory Concert Hall, Харьковская средняя специализированная музыкальная школа интернат, Нічний клуб «Radmir»_v.1, Дворец студентов НТУ «ХПИ», Майданчик за кінотеатром «Парк», Театрально-Концетний Центр, Харьковский академический театр музыкальной комедии, Тренинговый центр «SоFinе», Отель «Харьков», Клуб «Жара», Радмір Експохол (конф. Зал), Большой зал Харьковской филармонии, Отель «Овис», театр Post Scriptum, Арт-завод МЕХАНИКА, Арт-завод МЕХАНІКА, ДК Железнодорожников, Палац студентів ХПІ, Arizona Beach Club, Летопарк, Стадион Металлист, Heisenberg Pub, ARKADA, Yellow Zeppelin, Нічний Клуб Paprika, Отель Овис, Vorona i Mul, Театр-студия «ЛИК», Brilliant Bar, ул. Полтавский шлях,4, Клуб «Болеро», Палац Залізничник, Креативный Хаб «Розвиток», ХАТОБ, Харьковский государственный академический драматический театр им. Т. Шевченко (Драмтеатр), ДК Металіст, Харьковский художественный музей, ТРК Французький бульвар. Парковка 2го поверху, біля Ейфелевої вежі, Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості, J club, ICON, Харьковская филармония (Большой зал), Gatsby Bar, переулок Мясной, 1, Харьковский дом ученых, Готель Kharkiv Palace, Харьковская областная филармония, Авторинок Автоград, Харьковский дельфинарий «NEMO», 44 Favourite place, 2 этаж офисного центра "Platinum Plaza" Медиацентр "Время", Art Club Yellow Zeppelin, Ресторан «Craft», Арт-кафе Ван Гог, Отель REIKARTZ, Харківський театр для дітей та юнацтва (ТЮГ), Харківський театр для дітей та юнацтва, Зал Концертный сервис, Магазин «Читариум», Бар «SPUTNIK», Locus ludi, Yellow zeppelin Art Club, ТРЦ «Французский бульвар», Харківський академічний театр музичної комедії, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Ріхард Вагнер у колі однодумців: оригінальна фортепіанна музика та транскрипції з опер ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Харьков

Театры, клубы, фестивали города Харьков