3 октября 2020 в 18:30, Харьков, ХАТОБ, Правильный зал, ул. Сумская, 25

Шехерезада, Шопеніана балет Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Шехерезада, Шопеніана балет»
Харьков, ХАТОБ, Правильный зал, ул. Сумская, 25 - 3 октября 2020 в 18:30

ШЕХЕРЕЗАДА

Чарівний світ Сходу з його неповторним колоритом – гарячим повітрям, просоченим пахощами східних прянощів, загадковими золотими пісками, що йдуть далеко за обрій, мінливим звучанням томно-заворожуючої музики і вишуканими, повними пристрасті, спокусливими танцями східних красунь… Всі екзотичні барви цього чарівного світу злилися в єдине ціле в балетній постановці «Шехерезада».

В основі сюжету – відома арабська казка «Про царя Шахріяра та його брата» зі збірки «Тисяча та одна ніч».

Михайло Фокін, один з найзнаменитіших хореографів усіх часів, у 1910 р. поставив балет на 1 дію з музикою симфонічної сюїти Миколи Римського-Корсакова «Шехеразада» для антрепризи Сергія Дягілєва. Прем’єра балету відбулася в Гранд-Опера, під час «Російських сезонів» у Парижі у 1910 р. та мала неабиякий успіх: новаторська хореографія, екзотичне оформлення балету (художник Лев Бакст), славетні виконавці –Іда Рубінштейн (Зобеїда) та «геній танцю» Вацлав Ніжинський (Золотий раб). Пізніше балетмейстери неодноразово зверталися до цієї симфонічної сюїти, однак хореографічна версія М. Фокіна залишилася еталонною, і сьогодні вона вабить глядачів так само, як століття тому.

В харківському оперному театрі цей балет уперше було втілено на сцені у 1941 р., а на початку шістдесятих років минулого століття він йшов разом з виставами «Болеро» М. Равеля та «Франческа да Ріміні» П. Чайковського. Фрагмент історії про Шахріяра включено також у балет Ф. Амірова «Тисяча та одна ніч», що тривалий час прикрашає нашу афішу.

СТИСЛИЙ ЗМІСТ

Дія відбувається в палаці султана Шахріяра.

Шахріяра ніщо не радує – молодший брат Шахземан переконує його у жіночій невірності. Одаліски та кохана дружина Зобеїда намагаються розвіяти сум султана, але марно… За намовою Шахземана, Шахріяр удає, що їде на полювання. В гаремі тим часом розпочинається оргія. У розпалі її султан несподівано повертається. Він наказує стратити своїх наложниць, євнухів та рабів. Зобеїда намагається вимолити прощення чоловіка, але він непохитний – і його дружина вбиває себе.

ШОПЕНІАНА

Другий одноактний балет, який іде в один вечір з «Шехерезадою» – «Шопеніана». Цей балет на музику Фредеріка Шопена також був уперше поставлений М. Фокіним. Прем’єра відбулася в Маріїнському театрі в лютому 1907 р., за півтори роки до виїзду балетмейстера з дягілевською антрепризою до Парижа. У постановці брали участь легендарні балерини Тамара Карсавіна, Анна Павлова, Ольга Преображенська, а також нова зірка хореографії Вацлав Ніжинський. Через певний час «Шопеніану» показали й у рамках «Російських сезонів» у Парижі, практично в тому ж складі виконавців, але з новою назвою – «Сильфіди». З нею балет і отримав всесвітню відомість.

Вистава не має певної сюжетної лінії. Це світ видінь і романтичних мрій, уособлені в прекрасних дівах-сильфідах, що виникають в уяві юнака – єдиного виконавця чоловічої партії.

«Шопеніана» – музично-хореографічне узагальнення романтизму з його вічним конфліктом між мрією та дійсністю, і, разом з тим, витончена стилізація під так званий «білий балет». «Я намагався не дивувати новизною, а повернути умовний балетний танець до моменту його найвищого розвитку. Так чи інакше танцювали наші балетні предки, я не знаю. І ніхто не знає. Але в мріях моїх вони танцювали саме так», – писав Михайло Фокін.

Купить билеты на концерт Шехерезада, Шопеніана балет 3 октября 2020 в 18:30, Харьков, ХАТОБ, Правильный зал по цене от 100 грн.

Шехерезада, Шопеніана балет состоится 3 октября 2020 в 18:30 в Харьков, ХАТОБ, Правильный зал по адресу ул. Сумская, 25.

Доставка билетов на Шехерезада, Шопеніана балет по городу Харьков и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Харьков, ХАТОБ, Правильный зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Харьков 2018.

Билетная касса Харьков, ХАТОБ, Правильный зал, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Харьков, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Харьков.

Популярные места Харьков: ККЗ «Украина», ХАТОБ, Клуб Жара, Харьковский Дворец Спорта, ДК Связи, Дом Актера, Клуб «Bolero», Радмир, Арт-клуб «Корова», Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка, Стадіон «Металіст», Клуб Місто, ДК Главного Управления МВД, Харьковский государственный цирк, Харьковская областная филармония, ДК «ХЭМЗ», Дворец студентов Национального Юридического университета им. Я. Мудрого, Arizona club, Дворец студентов ХПИ, PINTAGON art-club, Лукоморье, Театр «Комната Т», Харківський державний цирк, Fabrika.space, Кинотеатр Боммер, Дом ученых (Каминный зал), Premier Hotel Aurora, Арт-клуб Yellow Zeppelin, Южный вокзал, ОЦ Эстет, ART AREA «ДК», Iris Art Hotel, БарМалевич, Музей секса и сексуальных культур мира, Арт-завод «Механика», Детский лечебно-профилактический центр «Неболейка», ПТІцент, Fat Goose Pub, ТКЦ (малый зал ХАТОБа), Палац спорту «Локомотив» імені Г. М. Кірпи, LF Club, Харківський державний академічний театр опери та балету імені М. В. Лисенка, Харьковский региональный институт государственного управления НАГУ при Президенте Украины, Метро Гагаріна, ОСК Металлист, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого», Летняя площадка (за ХНАТОБ), «Ирис» Арт отель, Пейнтбольный клуб Forpost, Клочківська, 3, 2й поверх, Салтовский Лед, Гостинница «Аврора», Клуб «Місто», ХАТОБ (Камерная сцена), Дворец студентов НЮУ им. Ярослава Мудрого, Victory Concert Hall, Харьковская средняя специализированная музыкальная школа интернат, Нічний клуб «Radmir»_v.1, Дворец студентов НТУ «ХПИ», Майданчик за кінотеатром «Парк», Театрально-Концетний Центр, Харьковский академический театр музыкальной комедии, Тренинговый центр «SоFinе», Отель «Харьков», Клуб «Жара», Радмір Експохол (конф. Зал), Большой зал Харьковской филармонии, Отель «Овис», театр Post Scriptum, Арт-завод МЕХАНИКА, Арт-завод МЕХАНІКА, ДК Железнодорожников, Палац студентів ХПІ, Arizona Beach Club, Летопарк, Стадион Металлист, Heisenberg Pub, ARKADA, Yellow Zeppelin, Нічний Клуб Paprika, Отель Овис, Vorona i Mul, Театр-студия «ЛИК», Brilliant Bar, ул. Полтавский шлях,4, Клуб «Болеро», Палац Залізничник, Креативный Хаб «Розвиток», ХАТОБ, Харьковский государственный академический драматический театр им. Т. Шевченко (Драмтеатр), ДК Металіст, Харьковский художественный музей, ТРК Французький бульвар. Парковка 2го поверху, біля Ейфелевої вежі, Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості, J club, ICON, Харьковская филармония (Большой зал), Gatsby Bar, переулок Мясной, 1, Харьковский дом ученых, Готель Kharkiv Palace, Харьковская областная филармония, Авторинок Автоград, Харьковский дельфинарий «NEMO», 2 этаж офисного центра "Platinum Plaza" Медиацентр "Время", Art Club Yellow Zeppelin, Ресторан «Craft», Арт-кафе Ван Гог, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Шехерезада, Шопеніана балет ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Харьков

Театры, клубы, фестивали города Харьков