31 травня 2024 в 18:00, Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, вул. Воскресенська, 6 (колишня вул. Леніна, 6)

Симфонічний концерт Купити електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Симфонічний концерт»
Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, вул. Воскресенська, 6 (колишня вул. Леніна, 6) - 31 травня 2024 в 18:00

Шановні друзі!

Цього вечора запрошуємо вас на емоційний концерт класичної музики!

У програмі:

Василь БАРВІНСЬКИЙ.Концерт для фортепіано. Прем'єра у Дніпрі!

Золтан АЛМАШІ.Увертюра «Настане день». Прем'єра у Дніпрі!

Антонін ДВОРЖАК. Симфонія № 9 "З Нового Світу".

Виконавці: Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії.

Солістка: Катерина ХОМЯКОВА (фортепіано), лауреат міжнародних конкурсів, Київ.

Диригент: Юрій ЛІТУН

Василь Барвінський.

Ми ніби-то все це знаємо з історії. Але так цікаво і весело усвідомлювати, що український композитор Василь Барвінський народився в Тернополі, і це була Австро-Угорщина! Наше файне місто Тернопіль! Мозок не встигає зрозуміти історичні перформенси!

Він більшу частину життя жив у Тернополі і Львові. І при цьому - знаєте, в кількох країнах?

Австро-Угорщина.

Західно-Українська народна республіка.

УНР.

Польща.

СРСР

Українська РСР.

Нормально?

Головне - він хороший композитор!

Між іншим, його ім'я добре знають в дитячих музичних школах.

Всі зовсім юні музиканти грають його "Дитячі п'єси".

Про знахідку рукопису фортепіанного концерту стало відомо в день 30- річчя з дня смерті Барвінського.

Знайшли рукопис в Аргентині.

Ось такий маленький Світ...

Золтан Алмаші. Увертюра "Настане день".

Український композитор, віолончеліст, лауреат премії імені Льва Ревуцького.

В 2021 році во Всеукраїнському композиторському конкурсі " Українська концертна увертюра" його твір "Настане день" було визнано одним із найкращих.

Знайомимось з новою молодою музикою України.

Антонін Дворжак. Симфонія n. 9 "Із Нового Світу".

Симфонію було замовлено Нью-Йоркським філармонічним оркестром і вперше виконано в славетному залі Карнегі-Холл.

Публіка зустріла твір свого улюбленця з великим захопленням і захватом., композитору довелося після кожної частини вставати і кланятися.

Ось вам веселий фольклорний парадокс.

Американський учень Антоніна Дворжака аранжував мелодію другої частини симфонії для баритона і хора на свій власний текст , і вся Америка заспівала цю пісню, не знаючи її походження.

І потім не раз писали про цитування в симфонії " широко відомої популярної американської пісні".

Катерина Хомякова народилася у Чернівцях 1996 року. У 7 років розпочала навчатись грі на фортепіано у Чернівецькій музичній школі No. 3 в класі Галини Толмачової. У 2010 році продовжила навчання в Київській спеціалізованій музичній школі імені Миколи Лисенка у Лариси Вакаріної. У 2013 році вступила до Національної музичної академії України, де також проходила асистентуру-стажування у класі професорки Тетяни Рощиної.

Брала участь у майстер-класах Георга Фрідріха Шенка, Йоанни Доманської, Бориса Федорова, Валерія Козлова, Михайла Яновицького, Альфонсо Сольдано, П’єрлуджі Каміччіа. Також опановувала мистецтво фортепіанного виконавства у Мар’яни Прасол.

Лауреат багатьох міжнародних конкурсів. Серед них Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця (III премія), Конкурс Bechstain (I премія).

Гастролювала із сольними та камерними програмами в Україні, Хорватії та Італії.

Юрій Літун –народився в сім’ї музикантів на Буковині, а музикою почав займатись вже з 5 років.

З 1994 року навчається у ЛССМШ ім. С. Крушельницької у Л. Закопця по класу гобоя. За час навчання в школі перемагає у 4 міжнародних конкурсах. Проходить майстер-класи з такими відомими професорами, як К. Шнайдер, Г. Меєрвайн, К. Ветцель, Є. Котичка, Ґ. Маттес, Д. Вальтер, В. Цайтц, М. Закопець.

З 18 років Юрій Літун, навчаючись в 11-му класі десятирічки, виграв конкурс на місце другого гобоя в одному з кращих оркестрів України під керуванням швейцарського диригента Ґунґарта Маттеса, який згодом отримав назву INSO-Lviv.

В 2001 починає навчання в ЛДМА ім. М. В. Лисенка в класі Л. Закопця.

Молодому музиканту дуже поталанило потрапити в клас по оркестровому диригуванню до Р. Филипчука (випускника професора М. Ф. Колесси), який 33 роки був диригентом Львівського філармонічного оркестру. Він прищепив талановитому учню кращі традиції й здобутки галицької диригентської школи.

У 20 років –1-й гобой “K&K Philharmoniker”. За час роботи в оркестрі співпрацював з такими відомими диригентами, як Herbert Prikopa (який мав записи як вокаліст з легендарним диригентом Караяном), Peter Gut – диригент Wiener Symphoniker. Georg Kugi, керівник 1-ї музичної гімназії у Відні, проходив майстер-курси сучасної та барокової музики в м. Фрайбург (Німеччина) у проф. J. Gonzalez.

В 2007 році з відзнакою закінчує Магістратуру при ЛДМА ім. М. В. Лисенка.

З 2009 навчається на диригента в НМАУ в класі професора В. Ф. Сіренка. Разом з цим працює концертмейстером гобоїв у Національному Президентському оркестрі України.

З 2011-го – диригент та соліст-гобоїст в Національному камерному ансамблі “Київські солісти”.

У 201З році отримує диплом диригента з відзнакою й продовжує навчання в Асистентурі.

З 2014 – диригент Національної оперети України.

З 2015 по 2022 – керівник студентського духового оркестру НМАУ ім. П. І. Чайковського.

Диригував такими оркестрами, як Національний симфонічний оркестр України, Національний президентський оркестр України, INSO-Lviv, Kośice Philharmonic (Slovakia), Kielce Philharmony (Poland), НКА “Київські солісти”, оркестр Національної оперети України, провів понад 40 вистав в Оперній студії при НМАУ ім. П.Чайковського (серед них: “Орфей та Евридіка” К. В. Глюка, “Шовкова драбина” та “Пробний камінь” Дж. Россіні), разом з Кирилом Карабицем сформували оркестр “Народжені вільними”, який на святкуванні 25-річчя Незалежності України перевершив всі сподівання критиків та глядачів.

У сезоні 2017-2018 був головним диригентом Kunming International Philharmonic (Китай), де було створено міжнародний колектив музикантів з десяти країн світу.

Зараз Юрій Літун є асистентом головного диригента Національного симфонічного оркестру України (м.Київ).

Придбати квитки на Симфонічний концерт 31 травня 2024 в 18:00, Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана по ціні від 150 грн.

Симфонічний концерт відбудеться 31 травня 2024 в 18:00 в Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана за адресою вул. Воскресенська, 6 (колишня вул. Леніна, 6).

Доставка квитків на Симфонічний концерт по місту Дніпро та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Дніпро 2024.

Квиткова каса Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Дніпро, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Дніпро.

Популярні місця Дніпро: Тайм Аут, ДК «Шинник», Дніпропетровський Академічний Театр Опери та балету, Дніпропетровський державний цирк, Театр драми та комедії, Дніпропетровський академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка, OPERA Club, Центр "Менора", ДК Машинобудівників, Літній театр парку ім. Т. Г. Шевченка, Палац культури машинобудівників, Центр Менора, Будинок Пчолкіна, МАХНО ПАБ, Палац дітей та юнацтва, ДК Металург, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, SFERA, Клуб MOULIN ROUGE, Стадіон Дніпро-Арена, Музей українського живопису, Best River Resort BARTOLOMEO, ПР Лавина, Дім Спілок, КДЦ Дніпропрес, Монастирський острів, MORRISON BAR, Le Grand, Дніпропетровський академічний молодіжний театр, Заміський клуб «Бартоломео», Дніпровський державний цирк, Poplavok, Будинок органної та камерної музыки, Телетеатр, RIO club, Арт-центр Квартира, Центр конференцій Parle, Історичний музей ім. Д.І. Яворницького, Медіа-Холл кімната 21 (відділ мистецтв), Цирк, Кав'ярня «НІС», Арт-простір Fabrika, НЦАВМ ім. А. М. Макарова, KACHELI, Дніпровський державний цирк, Дніпровський державний театр ляльок, Дніпропетровський академічний театр опери та балету, Trans Force, Фестивальний причал, Ландшафтний парк Світлані Кульбашної, Біля Цирку, Арт-простір «Фабрика», Центральна міська бібліотека, Parle ауд 303, Ze Rooms, ПК Північний, Club 13, Дніпровський державний цирк, БК «Машинобудівників», Ресторан Хутір, КДК Кайдацький, Poplavok Music Hall, Технічна бібліотека ім. Кирила та Мефодія, Gogol Hub, Hotel Reikartz, Visart Academy, Літературний музей, Прем'єр-готель «Абрі», Центр Розвитку Людини AWAKE, Літній театр парку ім. Т.Г. Шевченка, Гранд готель Україна, Ostrov River Club, Дніпровська Філармонія, Стадіон Метеор, Бар на Барикадній, «Новий металург» торгово-офісний комплекс, Караоке-бар "Red line", ДК «Машинобудівників», Коворкінг «Soft Work», Кінотеатр «Супутник», Театр «Крік», ТЕЛЕТЕАТР, Стадіон "Метеор", Bubamara Concert Hall, Клуб «Module», ТРЦ "Delmar", Міст-сіті, Дах, Літній парк театру ім. Т.Г. Шевченка, Конференц-зал Premier Hotel Abri, ТРЦ Атріум, Ресторан «Сафарі», Караван, Парк ім. Лазаря Глобі, Зал "Концертний сервіс", КЗК Дніпровський Будинок мистецтв, Creative States, Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка, Кафе "Ріба Андрій", LUCIA Banquet Hall, Музей історії Дніпра, Гостерія «Хата Підопригора», вул. Шевченка, 28, ТРЦ "КАРАВАН", вхід "MULTIPLEX", Фабрика L, Село Соколове, органічна ферма SokolovoFoodForest, Арт-кафе DreamHUB, Bartolomeo Best River Resort, Fabrica L, Гоночна траса Dnepr-Cross, Concert hall Міст-айс, Ресторан «Біллерсфелд», Парк Зелений Гай, Teahouse PSHKN, Ресторан «Каструлька праски варить рис», China town, вул. Барикадна, 1а, Ресторан «Gastroli», Площа культури та креативу, First Wave Pizza bar, Днепровская Филармония, Fabrica business center, Театральний поверх в будинку на Троїцькій, Ст. м. «Вокзальна», Дніпропетровська філармонія ім. Л.Когана, Арт-простір Floyd, Berlin Beer Club, БК Машинобудівельників, Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка, Stage Music Hall, БК «Енергетик», "Десь Тут", Дніпровський академічний театр драми і комедії, «Дах на Троїцькій», Творчий простір «Десь тут», Club VANGOGH, Будинок на Троїцькій, Концерт Хол "Філармонія", Creative Club Bartolomeo, Дніпровський академічний театр драми та комедії, ПК Шинник, 4.5.0.BAR, Дніпровський театр опери та балету, Ресторан Karlson (ТЦ «Kalina» 4 поверх), Будинок Архітектора (Дніпро), ж/м Придніпровськ Філія Будинок Культури Енергети, де ви можете завжди у нас Купити квиток.

У нас ціна на квитки на Симфонічний концерт цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!



Інші події у місті Дніпро

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Дніпро