30 октября 2021 в 18:00, Днепр, Днепропетровская филармония им. Л. Когана, Центральный зал, ул.Ленина, 6

Симфонічний концерт. Польська музика в Україні Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Симфонічний концерт. Польська музика в Україні»
Днепр, Днепропетровская филармония им. Л. Когана, Центральный зал, ул.Ленина, 6 - 30 октября 2021 в 18:00

ШОПЕН Концерт №1 для фортепіано з оркестром мі мінор тв. 11

Солісти:

Марко КОМОНЬКО / скрипка- Заслужений артист України

Дмитро ЧОНІ /фортепіано/Австрія- Лауреат міжнародних конкурсів

Диригент Роман РЕВАКОВИЧ

Дмитро Чоні/(фортепіано)

Переможець численних міжнародних конкурсів, Дмитро Чоні вже здобув собі репутацію як концертний піаніст міжнародного рівня. Він є лауреатом престижних конкурсів: Міжнародний конкурс піаністів ім. Ферруччіо Бузоні (Італія, 2017), Міжнародний конкурс пам’яті Володимира Горовиця (Україна, 2017), Міжнародний конкурс піаністів в Сан-Марино (Сан-Марино, 2016). Також він отримав 1 премію Міжнародного конкурсу піаністів в Римі (Італія, 2017), 1 премію Міжнародного конкурсу піаністів «San Sebastian City» (Іспанія, 2017), 2 премію Міжнародного конкурсу піаністів в Суджоу (Китай, 2017), 1 премію Міжнародного конкурсу піаністів в Тукумані (Аргентина, 2016), 1 премію Міжнародного конкурсу піаністів «Stefano Marizza» (Італія, 2016), 1 премію та звання абсолютного переможця Міжнародного конкурсу піаністів «Tribute to Jurica Murai» (Хорватія, 2016), 1 премію та Гран-прі Міжнародного конкурсу піаністів «Ville de Gagny» (Франція, 2013), 1 премію Міжнародного конкурсу піаністів ім. Алємдара Караманова (Крим, 2009).

Восени 2017 року Дмитро отримав «Arturo Benedetti Michelangeli Prize» – головну нагороду Академії Піаністів в м. Еппан (Італія).

Як соліст Дмитро Чоні виступав з такими престижними оркестрами, як Симфонічний Оркестр Республіки Сан-Марино під орудою дириґента Ф. Оммассіні, Симфонічний Оркестр Суджоу під орудою дириґента Алена Періса, Національний симфонічний оркестр України під орудою диригентів Володимира Сіренка та Віталія Протасова, Тамбовський Філармонічний Оркестр під орудою Михаїла Лєонтьєва, та Вараждінський камерний оркестр.

Він охоче виконує камерну музику. Разом з різноманітними ансамблями його запрошували до проектів «Colluvio» у Австрії та «Zeist Music Days» у Нідерландах, де він отримав уроки у Адріана Бренделя, Марка Данеля та в учасників Єрусалимського квартету.

Дмитро виступав на фестивалях «Kissinger Sommer Festival» у Німеччині, «Next Generation Classic Festival Bad Ragaz» у Швейцарії, «Harmonie Starego Miasta» у Польщі та «Київські літні музичні вечори» в Україні. Особливо важливими для Дмитра були виступи у Teatro Colon в Аргентині та на фестивалі «Kissinger KlavierOlymp» у Німеччині.

Дмитро Чоні народився в Києві в 1993 році. Почав уроки гри на фортепіано в чотири роки у Галини Заславець. Навчався в Києві в класі Ніни Найдич та професора Юрія Кота. Наразі він є студентом Університету музики та театрального мистецтва Ґраца в класі професорки Мілани Чернявської.

Дмитро є стипендіатом і постійним учасником Міжнародної музичної академії у Князівстві Ліхтенштейн. Також Дмитро отримує майстер-класи у видатних музикантів, таких як Аріє Варді, Сєргєй Бабаян, Павел Ґілілов, Клаус Хельвіґ, Григорій Ґрузман, Акуілес Делле Віньє, Яков Касман та Оксана Яблонська.

БІО

Дмитро Чоні народився в Києві у 1993 році. Почав вчитися гри на фортепіано в чотири роки у Галини Заславець. Закінчив Національну музичну академію ім.П.І.Чайковського у класі Юрія Кота. Зараз він - студент Університету музики та театрального мистецтва Ґраца, клас Мілани Чернявської. Також він брав майстер-класи у видатних музикантів, таких як Аріє Варді, Сєргєй Бабаян, Павел Ґілілов, Клаус Хельвіґ, Григорій Ґрузман, Акуілес Делле Віньє, Яков Касман та Оксана Яблонська.

Переможець численних міжнародних конкурсів, Дмитро Чоні вже здобув репутацію концертного піаніста міжнародного рівня. Він є лауреатом престижних конкурсів, серед яких Міжнародний конкурс піаністів ім. Ферруччіо Бузоні (Італія, 2017), Міжнародний конкурс пам’яті Володимира Горовиця (Україна, 2017), Міжнародний конкурс піаністів в Сан-Марино (Сан-Марино, 2016), Міжнародний конкурс піаністів у Римі (Італія, 2017), Міжнародний конкурс піаністів «San Sebastian City» (Іспанія, 2017), Міжнародний конкурс піаністів в Суджоу (Китай, 2017), Міжнародний конкурс піаністів в Тукумані (Аргентина, 2016), Міжнародний конкурс піаністів «Stefano Marizza» (Італія, 2016) та інші. Восени 2017 року Дмитро отримав «Arturo Benedetti Michelangeli Prize» – головну нагороду Академії піаністів в м. Еппані (Італія).

Як соліст Дмитро Чоні виступав з такими престижними оркестрами, як Симфонічний оркестр Республіки Сан-Марино під орудою дириґента Ф.Оммассіні, Симфонічний оркестр Суджоу під орудою дириґента Алена Періса, Національний симфонічний оркестр України під орудою диригентів Володимира Сіренка та Віталія Протасова, Вараждінський камерний оркестр.

Піаніст охоче виконує камерну музику. Разом з різними ансамблями його запрошували до проєктів «Colluvio» у Австрії та «Zeist Music Days» у Нідерландах, де він отримав уроки у Адріана Бренделя, Марка Данеля та учасників Єрусалимського квартету.

Дмитро Чоні брав участь у фестивалях «Kissinger Sommer Festival» у Німеччині, «Next Generation Classic Festival Bad Ragaz» у Швейцарії, «Harmonie Starego Miasta» у Польщі та «Київські літні музичні вечори» в Україні. Особливо важливими для Дмитра були виступи у Teatro Colon в Аргентині та на фестивалі «Kissinger KlavierOlymp» у Німеччині.

РОМАН РЕВАКОВИЧ/Диригент

Закінчив Музичну Академію ім. Ф. Шопена у Варшаві отримавши дипломи з симфонічного диригування та теорії музики. Вивчав також композицію.

Він відомий як диригент славного Хору «Журавлі», з яким відбував гастролі у США і Канаді (1986), Західній Європі (1989, 1990) та Україні (1989, 1990, 1991). Є також директором Фестивалю «Дні української музики в Варшаві», який від 1999 року популяризує музику українських композиторів в Польщі та Європі.

Зараз його диригентська активність обіймає виступи з численними оркестрами Польщі та України включаючи Національний Симфонічний Оркестр України, Національний Ансамбль Солістів «Київська Камерата», Симфонічний Оркестр Львівської Філармонії, Оркестр Національної Філармонії Польщі, Оркестр Sinfonia Varsovia, Оркестр Польського Радіо. Співпрацює також з Національною Капелею України «ДУМКА».

Роман Ревакович є співзасновником та співорганізатором Фестивалю Сучасної Музики “Контрасти”, який проходить від 1995 року у Львові. На цьому фестивалі здійснив прем’єрні виконання творів українських композиторів Мирослава Скорика, Ігоря Щербакова, Юрія Ланюка, а також перші виконання в Україні творів всесвітньо відомих композиторів Вітольда Лютославського, Кшиштофа Пендерецького та Арво Пярта.

Брав участь у різних фестивалях представляючи сучасну українську музику. Диригував оркестром Белградскої Філармонії на відкритті 10. Фестивалю Сучасної Музики (Сербія) та Оркестром Словацкого Радіо на фінальному концерті Фестивалю “Melos-Ethos” в Братиславі (Словакія). У 2008 році на київському фестивалі “Музичні Прем’єри Сезону” разом з Національним Ансамблем Солістів “Київська Камерата” Ревакович виконав прем’єри творів молодих українських композиторів – Богдани Фроляк, Богдана Сегіна, Михайла Шведа та Олександра Шимко. Ці нові твори були виконані у концертному турне за участю Польського Оркестру Sinfonia Iuventus під диригуванням Романа Реваковича в Польщі та в Україні.

В 2010 році диригував білоруськими та українськими оркестрами виконуючи концерти Шопена з нагоди 200-річчя з дня народження композитора. Відбував концертні турне з Національним Симфонічним Оркестром України, Національною Капелею України «ДУМКА» та Симфонічним Оркестром Львівської Філармонії. У 2013 диригував десятьма українськими оркестрами (між іншим у Львові, Києві, Одессі, Донецьку та Харкові) на концертах присвячених музиці Вітольда Лютославського за участю польських, литовських та українських солістів – співачки Ольги Пасічник, піаністів Люкаса Генюшаса, Беати Білінськоєї, Йожіфа Єрміня, Мацєя Гжибовського, скрипаля Дмитра Ткаченка та інших.

В 2016-2017 співпрацював з Національний Камерним Ансамблем «Київські солісти», з яким виступав в найбільш престижних концертних залах України та Польщі на концертах під назвою «Польсько-українські музичні діалоги» з музикою між іншими Валентина Сильвестрова, Ігоря Щербакова та Олександра Шимка. В 2018 брав участь в проекті «Музика незалежності» в Києві диригуючи Національним симфонічним оркестром України та Національною капелею України «ДУМКА».

Серед його багатьох досягненль є також записи компакт дисків з музикою Збігнєва Прайснера (Sony Music Poland), Юрія Ланюка (CD Accord), Олександра Щетинського (Naxos), а також музику до фільмів скомпоновану Янем А.П. Качмареком (лауреатом «Оскара» за музику). ПОЛЬСЬКА МУЗИКА В УКРАЇНІ

У програмі:

Станіслав МОНЮШКО Увертюра до Опери «Галька»

Мечислав КАРЛОВИЧ Концерт для скрипки з оркестром Ля-мажор тв. 8

Фридерик ШОПЕН Концерт №1 для фортепіано з оркестром мі мінор тв. 11

Виконавці:

Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії

Диригент Роман РЕВАКОВИЧ

Солісти:

Марко КОМОНЬКО (скрипка)-Заслужений артист України

Йожеф ЕРМІНЬ (фортепіано)- Народний артист України

Купить билеты на концерт Симфонічний концерт. Польська музика в Україні 30 октября 2021 в 18:00, Днепр, Днепропетровская филармония им. Л. Когана, Центральный зал по цене от 150 грн.

Симфонічний концерт. Польська музика в Україні состоится 30 октября 2021 в 18:00 в Днепр, Днепропетровская филармония им. Л. Когана, Центральный зал по адресу ул.Ленина, 6.

Доставка билетов на Симфонічний концерт. Польська музика в Україні по городу Днепр и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Днепр, Днепропетровская филармония им. Л. Когана, Центральный зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Днепр 2018.

Билетная касса Днепр, Днепропетровская филармония им. Л. Когана, Центральный зал, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Днепр, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Днепр.

Популярные места Днепр: Тайм Аут, ДК «Шинник», Днепропетровский Академический Театр Оперы и балета, Днепропетровский государственный цирк, Днепропетровский Академический Театр русской драмы им. М. Горького, Днепропетровский академический украинский музыкально-драматический театр им. Т.Г. Шевченко (Драмтеатр), OPERA Club, Центр «Менора», ДК Машиностроителей, Летний театр парка им. Т. Г. Шевченко, Палац культури машинобудівників, Центр Менора, Дом Пчелкина, МАХНО ПАБ, Дворец детей и юношества, ДК Металург, Днепропетровская филармония им. Л. Когана, SFERA, Клуб MOULIN ROUGE, Стадіон Дніпро-Арена, Музей украинской живописи, Best River Resort BARTOLOMEO, ПР Лавина, Дом Союзов, КДЦ Днепропресс, Монастырский остров, MORRISON BAR, Днепропетровский академический молодёжный театр, Загородный клуб «Бартоломео», Дніпровський державний цирк, Poplavok, Дом органной и камерной музики, Телетеатр, RIO club, Арт-центр Квартира, Центр конференций Parle, Медиа-Холл комната 21 (отдел искусств), Цирк, Арт-пространство Fabrika, НЦАОМ им. А. М. Макарова, KACHELI, Днепровский государственный театр кукол, Trans Force, Фестивальный причал, Ландшафтний парк Світлани Кульбашної, Возле Цирка, Арт-пространство «Фабрика», Центральная городская библиотека, Parle ауд 303, Ze Rooms, Дворец культуры «Химик», ПК Північний, Club 13, ДК «Машиностроителей», Ресторан Хутор, КДК Кайдакский, Poplavok Music Hall, Техническая библиотека им. Кирилла и Мефодия, Gogol Hub, Hotel Reikartz, Visart Academy, Литературный музей, Премьер-Отель «Абри», Центр Развития Человека AWAKE, Летний театр парка им. Т.Г. Шевченко, Гранд готель Україна, Ostrov River Club, Стадион Метеор, Днепр бар, «Новый Металлург» торгово-офисный комплекс, Караоке-бар «Red line», ДК «Машиностроителей», Коворкинг «Soft Work», Кинотеатр «Спутник», Театр «Крик», узвіз Крутогірний, 9, Стадіон «Метеор», Bubamara, Клуб «Module», ТРЦ «Delmar», Мост-сити, Крыша, Летний театр парка им. Т.Г. Шевченко, Конференц-зал в отеле Premier Hotel Abri, ТРЦ Атриум, Ресторан «Сафари», Караван, Парк ім. Лазаря Глоби, Зал «Концертный сервис», КЗК Дніпровький Будинок мистецтв, Creative States, Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка, Кафе «Ріба Андрій», LUCIA Banquet Hall, Музей Истории Днепра, Гостерія «Хата Подопригора», ул. Шевченко, 28, ТРЦ «КАРАВАН», вход «MULTIPLEX», «Фабрика L», Посёлок Соколово, органическая ферма SokolovoFoodForest, Арт-кафе DreamHUB, Bartolomeo Best River Resort, Fabrica L, Гоночная трасса Dnepr-Cross, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Симфонічний концерт. Польська музика в Україні ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Днепр

Театры, клубы, фестивали города Днепр