30 жовтня 2021 в 18:00, Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, вул. Воскресенська, 6 (колишня вул. Леніна, 6)

Симфонічний концерт. Польська музика в Україні Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Симфонічний концерт. Польська музика в Україні»
Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, вул. Воскресенська, 6 (колишня вул. Леніна, 6) - 30 жовтня 2021 в 18:00

ШОПЕН Концерт №1 для фортепіано з оркестром мі мінор тв. 11

Солісти:

Марко КОМОНЬКО / скрипка- Заслужений артист України

Дмитро ЧОНІ /фортепіано/Австрія- Лауреат міжнародних конкурсів

Диригент Роман РЕВАКОВИЧ

Дмитро Чоні/(фортепіано)

Переможець численних міжнародних конкурсів, Дмитро Чоні вже здобув собі репутацію як концертний піаніст міжнародного рівня. Він є лауреатом престижних конкурсів: Міжнародний конкурс піаністів ім. Ферруччіо Бузоні (Італія, 2017), Міжнародний конкурс пам’яті Володимира Горовиця (Україна, 2017), Міжнародний конкурс піаністів в Сан-Марино (Сан-Марино, 2016). Також він отримав 1 премію Міжнародного конкурсу піаністів в Римі (Італія, 2017), 1 премію Міжнародного конкурсу піаністів «San Sebastian City» (Іспанія, 2017), 2 премію Міжнародного конкурсу піаністів в Суджоу (Китай, 2017), 1 премію Міжнародного конкурсу піаністів в Тукумані (Аргентина, 2016), 1 премію Міжнародного конкурсу піаністів «Stefano Marizza» (Італія, 2016), 1 премію та звання абсолютного переможця Міжнародного конкурсу піаністів «Tribute to Jurica Murai» (Хорватія, 2016), 1 премію та Гран-прі Міжнародного конкурсу піаністів «Ville de Gagny» (Франція, 2013), 1 премію Міжнародного конкурсу піаністів ім. Алємдара Караманова (Крим, 2009).

Восени 2017 року Дмитро отримав «Arturo Benedetti Michelangeli Prize» – головну нагороду Академії Піаністів в м. Еппан (Італія).

Як соліст Дмитро Чоні виступав з такими престижними оркестрами, як Симфонічний Оркестр Республіки Сан-Марино під орудою дириґента Ф. Оммассіні, Симфонічний Оркестр Суджоу під орудою дириґента Алена Періса, Національний симфонічний оркестр України під орудою диригентів Володимира Сіренка та Віталія Протасова, Тамбовський Філармонічний Оркестр під орудою Михаїла Лєонтьєва, та Вараждінський камерний оркестр.

Він охоче виконує камерну музику. Разом з різноманітними ансамблями його запрошували до проектів «Colluvio» у Австрії та «Zeist Music Days» у Нідерландах, де він отримав уроки у Адріана Бренделя, Марка Данеля та в учасників Єрусалимського квартету.

Дмитро виступав на фестивалях «Kissinger Sommer Festival» у Німеччині, «Next Generation Classic Festival Bad Ragaz» у Швейцарії, «Harmonie Starego Miasta» у Польщі та «Київські літні музичні вечори» в Україні. Особливо важливими для Дмитра були виступи у Teatro Colon в Аргентині та на фестивалі «Kissinger KlavierOlymp» у Німеччині.

Дмитро Чоні народився в Києві в 1993 році. Почав уроки гри на фортепіано в чотири роки у Галини Заславець. Навчався в Києві в класі Ніни Найдич та професора Юрія Кота. Наразі він є студентом Університету музики та театрального мистецтва Ґраца в класі професорки Мілани Чернявської.

Дмитро є стипендіатом і постійним учасником Міжнародної музичної академії у Князівстві Ліхтенштейн. Також Дмитро отримує майстер-класи у видатних музикантів, таких як Аріє Варді, Сєргєй Бабаян, Павел Ґілілов, Клаус Хельвіґ, Григорій Ґрузман, Акуілес Делле Віньє, Яков Касман та Оксана Яблонська.

БІО

Дмитро Чоні народився в Києві у 1993 році. Почав вчитися гри на фортепіано в чотири роки у Галини Заславець. Закінчив Національну музичну академію ім.П.І.Чайковського у класі Юрія Кота. Зараз він - студент Університету музики та театрального мистецтва Ґраца, клас Мілани Чернявської. Також він брав майстер-класи у видатних музикантів, таких як Аріє Варді, Сєргєй Бабаян, Павел Ґілілов, Клаус Хельвіґ, Григорій Ґрузман, Акуілес Делле Віньє, Яков Касман та Оксана Яблонська.

Переможець численних міжнародних конкурсів, Дмитро Чоні вже здобув репутацію концертного піаніста міжнародного рівня. Він є лауреатом престижних конкурсів, серед яких Міжнародний конкурс піаністів ім. Ферруччіо Бузоні (Італія, 2017), Міжнародний конкурс пам’яті Володимира Горовиця (Україна, 2017), Міжнародний конкурс піаністів в Сан-Марино (Сан-Марино, 2016), Міжнародний конкурс піаністів у Римі (Італія, 2017), Міжнародний конкурс піаністів «San Sebastian City» (Іспанія, 2017), Міжнародний конкурс піаністів в Суджоу (Китай, 2017), Міжнародний конкурс піаністів в Тукумані (Аргентина, 2016), Міжнародний конкурс піаністів «Stefano Marizza» (Італія, 2016) та інші. Восени 2017 року Дмитро отримав «Arturo Benedetti Michelangeli Prize» – головну нагороду Академії піаністів в м. Еппані (Італія).

Як соліст Дмитро Чоні виступав з такими престижними оркестрами, як Симфонічний оркестр Республіки Сан-Марино під орудою дириґента Ф.Оммассіні, Симфонічний оркестр Суджоу під орудою дириґента Алена Періса, Національний симфонічний оркестр України під орудою диригентів Володимира Сіренка та Віталія Протасова, Вараждінський камерний оркестр.

Піаніст охоче виконує камерну музику. Разом з різними ансамблями його запрошували до проєктів «Colluvio» у Австрії та «Zeist Music Days» у Нідерландах, де він отримав уроки у Адріана Бренделя, Марка Данеля та учасників Єрусалимського квартету.

Дмитро Чоні брав участь у фестивалях «Kissinger Sommer Festival» у Німеччині, «Next Generation Classic Festival Bad Ragaz» у Швейцарії, «Harmonie Starego Miasta» у Польщі та «Київські літні музичні вечори» в Україні. Особливо важливими для Дмитра були виступи у Teatro Colon в Аргентині та на фестивалі «Kissinger KlavierOlymp» у Німеччині.

РОМАН РЕВАКОВИЧ/Диригент

Закінчив Музичну Академію ім. Ф. Шопена у Варшаві отримавши дипломи з симфонічного диригування та теорії музики. Вивчав також композицію.

Він відомий як диригент славного Хору «Журавлі», з яким відбував гастролі у США і Канаді (1986), Західній Європі (1989, 1990) та Україні (1989, 1990, 1991). Є також директором Фестивалю «Дні української музики в Варшаві», який від 1999 року популяризує музику українських композиторів в Польщі та Європі.

Зараз його диригентська активність обіймає виступи з численними оркестрами Польщі та України включаючи Національний Симфонічний Оркестр України, Національний Ансамбль Солістів «Київська Камерата», Симфонічний Оркестр Львівської Філармонії, Оркестр Національної Філармонії Польщі, Оркестр Sinfonia Varsovia, Оркестр Польського Радіо. Співпрацює також з Національною Капелею України «ДУМКА».

Роман Ревакович є співзасновником та співорганізатором Фестивалю Сучасної Музики “Контрасти”, який проходить від 1995 року у Львові. На цьому фестивалі здійснив прем’єрні виконання творів українських композиторів Мирослава Скорика, Ігоря Щербакова, Юрія Ланюка, а також перші виконання в Україні творів всесвітньо відомих композиторів Вітольда Лютославського, Кшиштофа Пендерецького та Арво Пярта.

Брав участь у різних фестивалях представляючи сучасну українську музику. Диригував оркестром Белградскої Філармонії на відкритті 10. Фестивалю Сучасної Музики (Сербія) та Оркестром Словацкого Радіо на фінальному концерті Фестивалю “Melos-Ethos” в Братиславі (Словакія). У 2008 році на київському фестивалі “Музичні Прем’єри Сезону” разом з Національним Ансамблем Солістів “Київська Камерата” Ревакович виконав прем’єри творів молодих українських композиторів – Богдани Фроляк, Богдана Сегіна, Михайла Шведа та Олександра Шимко. Ці нові твори були виконані у концертному турне за участю Польського Оркестру Sinfonia Iuventus під диригуванням Романа Реваковича в Польщі та в Україні.

В 2010 році диригував білоруськими та українськими оркестрами виконуючи концерти Шопена з нагоди 200-річчя з дня народження композитора. Відбував концертні турне з Національним Симфонічним Оркестром України, Національною Капелею України «ДУМКА» та Симфонічним Оркестром Львівської Філармонії. У 2013 диригував десятьма українськими оркестрами (між іншим у Львові, Києві, Одессі, Донецьку та Харкові) на концертах присвячених музиці Вітольда Лютославського за участю польських, литовських та українських солістів – співачки Ольги Пасічник, піаністів Люкаса Генюшаса, Беати Білінськоєї, Йожіфа Єрміня, Мацєя Гжибовського, скрипаля Дмитра Ткаченка та інших.

В 2016-2017 співпрацював з Національний Камерним Ансамблем «Київські солісти», з яким виступав в найбільш престижних концертних залах України та Польщі на концертах під назвою «Польсько-українські музичні діалоги» з музикою між іншими Валентина Сильвестрова, Ігоря Щербакова та Олександра Шимка. В 2018 брав участь в проекті «Музика незалежності» в Києві диригуючи Національним симфонічним оркестром України та Національною капелею України «ДУМКА».

Серед його багатьох досягненль є також записи компакт дисків з музикою Збігнєва Прайснера (Sony Music Poland), Юрія Ланюка (CD Accord), Олександра Щетинського (Naxos), а також музику до фільмів скомпоновану Янем А.П. Качмареком (лауреатом «Оскара» за музику). ПОЛЬСЬКА МУЗИКА В УКРАЇНІ

У програмі:

Станіслав МОНЮШКО Увертюра до Опери «Галька»

Мечислав КАРЛОВИЧ Концерт для скрипки з оркестром Ля-мажор тв. 8

Фридерик ШОПЕН Концерт №1 для фортепіано з оркестром мі мінор тв. 11

Виконавці:

Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії

Диригент Роман РЕВАКОВИЧ

Солісти:

Марко КОМОНЬКО (скрипка)-Заслужений артист України

Йожеф ЕРМІНЬ (фортепіано)- Народний артист України

Придбати квитки на Симфонічний концерт. Польська музика в Україні 30 жовтня 2021 в 18:00, Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана по ціні від 150 грн.

Симфонічний концерт. Польська музика в Україні відбудеться 30 жовтня 2021 в 18:00 в Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана за адресою вул. Воскресенська, 6 (колишня вул. Леніна, 6).

Доставка квитків на Симфонічний концерт. Польська музика в Україні по місту Дніпро та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Дніпро 2023.

Квиткова каса Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Дніпро, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Дніпро.

У нас ціна на квитки на Симфонічний концерт. Польська музика в Україні цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!



Інші події у місті Дніпро

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Дніпро