4 января 2019 в 18:30, Харьков, ХАТОБ, Правильный зал, ул. Сумская, 25

Снежная Королева Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке онлайн и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета в онлайн кассе:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому в кассу, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Снежная Королева»
Харьков, ХАТОБ, Правильный зал, ул. Сумская, 25 - 4 января 2019 в 18:30

БАЛЕТ “СНІГОВА КОРОЛЕВА”

Короткий зміст балету

Пролог

Ви, напевно, знаєте: серце у людини маленьке, розміром з його власний кулачок. Але у дівчинки Герди, що пройшла півсвіту для того, щоб знайти і звільнити від чар Снігової Королеви свого названого братика, воно було дуже великим. Тому, що в ньому була сила Любові та Вірності, що розтопили лід в серці Кая, і повернули його в найдивовижніший Світ Дитинства. А розповість нам цю історію Казкар. Він дуже любить дітей, а Герду особливо, допомагатиме їй в мандрах і ніколи не залишить у біді. А у цей час злючий Троль, разом зі своїми учнями, придумав таке дзеркало, в якому усе прекрасне ставало потворним і злим. І коли він задумав похвалитися своїм винаходом перед Творцем, - Дзеркало не витримало і, падаючи, розбилося на дрібні уламки. Багато шкоди вони принесли, потрапляючи в очі і навіть серця людей.

1 дія. 1 картина

Кай і Герда більш за все на світі любили дивовижні квіти, які росли у них просто на підвіконні, і безтурботне літо, коли здається, що тепло і радість будуть вічно. Але не встигли вони вдосталь насолодитися літом, як перші сніжинки приморозили їх квіти. І саме Казкар почав веселу зимову гру.

2 картина.

А ось і Снігова Королева. Вона з'явилася в оточенні почту з Снігових Вихорів. «Яка вона красива» - думає Кай. Високо над землею парить вона, а в руках у неї дзеркало (те саме «троліне»), яким вона вабить маленького Кая. Забувши про Герду, Кай готовий відправитися зі Сніговою Королевою хоч на край світу, тим більше, що саме йому потрапляють в очі і серце злі уламки. Про це вже потурбувалися учні Троля.

Герда у відчаї. Але Казкар дарує їй Чарівні черевички. Вони допоможуть Герді здолати усі перешкоди. А ось і старі знайомці - Учні Троля. Вони затягують Герду в таємничі дзеркала.

3 картина

Пройшовши через дзеркала, Герда падає в знемозі у таємничому садку, де підступні Коти вартують будинок Чаклунки. Вона не збирається допомагати дівчинці, навпаки - намагається відвернути Герду від думок про Кая, і усипляє її. Казкар будить Герду і забирає Чарівні черевички у Котів, що вирішили в них потанцювати.

4 картина

І знову в путь. Тривалий шлях приводить в місто, де живуть Принц і Принцеса. Придворні Ворони, яким Герда розповідає свою історію, запевняють її, що молодий Принц і є Кай. Але це зовсім не так. Принц і Принцеса дійсно молоді, вони люблять повеселитися, проте історія Герди зворушила їх серця. Вони дарують Герді карету і ще багато усіляких потрібних і непотрібних речей, бажаючи їй щастя у пошуках Кая. Але учні Троля знову тут зі своїми дзеркалами. Так Герда опиняється в «гостях» у розбійників.

2 дія. 1 картина

Герді моторошно в справжнісінькому розбійницькому лігві, де мешкають Маленька Розбійниця та її батько. Отаман Розбійників безоглядно любить доньку. Маленька Розбійниця вирішує опікувати Герду і показує їй Північного Оленя, якого вона тримає за гратами і «жартома» лоскоче гострим ножем. Олень пропонує доставити Герду до палацу Снігової Королеви, де вона можливо, знайде Кая. Маленька Розбійниця думає, що усе належить їй. Але все ж відпускає Герду і Оленя. - «Терпіти не можу, коли плачуть» - каже вона, ледве стримуючи сльози.

2 картина

На сцені виблискує, переливаючись усіма фантастичними фарбами, Полярне Сяйво. Тут прихована домівка Лапландки, північної жінки, що знає усі таємниці людської долі. Вона виконує ритуальний танець і падає перед Гердою на коліна, відчуваючи непереборну волю дівчинки. У цей момент піднімається Снігова буря. Снігові чудиська котяться на Герду, Північні Вихори роз'єднують її з Казкарем і Оленем. З'являються учніи Троля із дзеркалами. Герда з останніх сил намагається перебороти бурю, але, знесилена, падає. У пітьмі Казкар даремно розшукує Герду.

3 картина

Палац Снігової Королеви. Кай грає з Крижинками. Вони утворюють химерні візерунки. Герда кидається до Кая, але той немов не бачить її. Несподівано, відчувши у своєму крижаному палаці тепло, з'являється Снігова Королева у супроводі Снігового Троля. Вони намагаються залякати Герду. Герда закликає Ангелів. Їх золоті списи утворюють шатер над Гердою і Каєм та захищають їх від холодних чар Снігової Королеви. Герда цілує Кая. Виявляється, саме це і треба було зробити, аби повернути його до звичайного життя. Несподівано з'являється промінь світла, і від цього Сніговий Троль, Снігова Королева та її палац починають танути. Дивно, але ці істоти тягнуться один до одного – вони зрозуміли, що теж хочуть любити…

Епілог

Знову вдома. Кай і Герда разом. Поряд з ними усі герої цієї історії. Казкар кличе їх до нової казки.

Продолжительность: 1 час 50 минут

Купить билеты на концерт Снежная Королева 4 января 2019 в 18:30, Харьков, ХАТОБ, Правильный зал по цене от 100 грн.

Снежная Королева состоится 4 января 2019 в 18:30 в Харьков, ХАТОБ, Правильный зал по адресу ул. Сумская, 25.

Доставка билетов из кассы на Снежная Королева по городу Харьков и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Харьков, ХАТОБ, Правильный зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Харьков 2018.

Билетная онлайн касса Харьков, ХАТОБ, Правильный зал, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Харьков, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Харьков.

Популярные места Харьков: ККЗ «Украина», ХАТОБ, Харьковский Дворец Спорта, Дом Актера, Клуб «Bolero», Радмир, Арт-клуб «Корова», Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка, Стадіон «Металіст», Клуб Місто, ДК Главного Управления МВД, Харьковская областная филармония, ДК «ХЭМЗ», Дворец студентов Национального Юридического университета им. Я. Мудрого, Arizona club, Дворец студентов ХПИ, PINTAGON art-club, Лукоморье, Театр «Комната Т», Харківський державний цирк, Fabrika.space, Кинотеатр Боммер, Дом ученых (Каминный зал), Premier Hotel Aurora, Арт-клуб Yellow Zeppelin, Южный вокзал, ОЦ Эстет, Iris Art Hotel, БарМалевич, Музей секса и сексуальных культур мира, Арт-завод «Механика», Детский лечебно-профилактический центр «Неболейка», ПТІцент, ТКЦ (малый зал ХАТОБа), LF Club, Харківський державний академічний театр опери та балету імені М. В. Лисенка, Харьковский региональный институт государственного управления НАГУ при Президенте Украины, Метро Гагаріна, ОСК Металлист, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого», Летняя площадка (за ХНАТОБ), «Ирис» Арт отель, Пейнтбольный клуб Forpost, Клочківська, 3, 2й поверх, Салтовский Лед, Гостинница «Аврора», Клуб «Місто», ХАТОБ (Камерная сцена), Дворец студентов НЮУ им. Ярослава Мудрого, Victory Concert Hall, Харьковская средняя специализированная музыкальная школа интернат, Нічний клуб «Radmir»_v.1, Майданчик за кінотеатром «Парк», Театрально-Концетний Центр, Харьковский академический театр музыкальной комедии, Тренинговый центр «SоFinе», Отель «Харьков», Клуб «Жара», Радмір Експохол (конф. Зал), Большой зал Харьковской филармонии, Отель «Овис», театр Post Scriptum, Арт-завод МЕХАНИКА, Арт-завод МЕХАНІКА, Палац студентів ХПІ, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Снежная Королева ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Харьков

Театры, клубы, фестивали, билетные кассы города Харьков