19 березня 2024 в 18:00, Біла Церква, Академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського, пров. Клубний, 1

Свінгери Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Свінгери»
Біла Церква, Академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського, пров. Клубний, 1 - 19 березня 2024 в 18:00

Абсолютно різні люди збираються на свінгер-вечірку. Там вони хочуть добре провести час і спробувати щось нове, хай навіть трохи дивним способом, адже зрада на очах один одного, на думку героїв, це зовсім і не зрада.

Вистава «Свінгери» заставить вас подумати та посміятися та над досить важливими темами сьогодення.

Придбати квитки на Свінгери 19 березня 2024 в 18:00, Біла Церква, Академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського по ціні від 300 грн.

Свінгери відбудеться 19 березня 2024 в 18:00 в Біла Церква, Академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського за адресою пров. Клубний, 1.

Доставка квитків на Свінгери по місту Біла Церква та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Біла Церква, Академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Біла Церква 2023.

Квиткова каса Біла Церква, Академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Біла Церква, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Біла Церква.

У нас ціна на квитки на Свінгери цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Біла Церква

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Біла Церква