1 березня 2024 в 18:00, Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, пл. Театральна, 1

Тітонька на мільйон (театр ім. О.Кобилянської) Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Тітонька на мільйон (театр ім. О.Кобилянської)»
Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, пл. Театральна, 1 - 1 березня 2024 в 18:00

За мотивами п’єси Б. Томаса

ТІТОНЬКА НА МІЛЬЙОН

комедія в стилі рок-н-рол

тривалість – 1 год. 30 хв

Англійський гумор – річ, яка погано піддається перекладу, часто обурлива, інколи на межі здорового глузду. В британських комедіях майже немає заборонених тем. Смерть, потворність, релігія, королева, твоя власна персона – будь-яка тема годиться, аби було кумедно.

«Тітонька на мільйон» – класика “…Де багато диких мавп і все..”, які хочуть такого простого, людського щастя. Але не так все просто на шляху до кохання, навіть якщо ти студент Оксфорду. Все змішалося: акторські почуття, гра, музика, танець.. в цей вечір на сцені панує його величність Театр!

Режисер-постановник, музичне оформлення народна артистка України

Людмила Скрипка

Художник-постановник Наталія Тарасенко

Балетмейстер Василь Гринюк

Хормейстер Оксана Первова-Рошка

Ролі виконують: заслужені артисти – В. Стаханов, М. Гоменюк, Н. Гунда Артисти драми – А. Циганок, К. Король, Г. Руденко – Краєвський, М. Тимку, О. Надкреничний, Л. Надкернична, Н. Кавулич, А. Топорівськй, О. Дадус, М. Тимчишин, Н.Гоменюк

Придбати квитки на Тітонька на мільйон (театр ім. О.Кобилянської) 1 березня 2024 в 18:00, Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської по ціні від 150 грн.

Тітонька на мільйон (театр ім. О.Кобилянської) відбудеться 1 березня 2024 в 18:00 в Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської за адресою пл. Театральна, 1.

Доставка квитків на Тітонька на мільйон (театр ім. О.Кобилянської) по місту Чернівці та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Чернівці 2023.

Квиткова каса Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Чернівці, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Чернівці.

У нас ціна на квитки на Тітонька на мільйон (театр ім. О.Кобилянської) цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Чернівці

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Чернівці