3 апреля 2020 в 19:00, Харьков, ДК Главного Управления МВД, Центральный зал, ул. Жон Мироносиц, 13

Величественные. Бетховен. Шостакович Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Величественные. Бетховен. Шостакович»
Харьков, ДК Главного Управления МВД, Центральный зал, ул. Жон Мироносиц, 13 - 3 апреля 2020 в 19:00

Концерт циклу «Величні». Бетховен. Шостакович

Ніхто не знає точну дату його народження, ніхто не знає скількох він любив, ніхто не знає, як він страждав і яким він був насправді.

Його називали останнім з титанів «віденської класики». Він з ранніх років боровся зі страшною недугою і писав музику вже будучи повністю глухим.

Звичайно ж мова йде про великого Людвіга ван Бетховена. У цьому році весь світ відзначає його 250-річчя. Загадковий, бунтівний, неосяжний геній Бетховена ось уже два століття повністю володіє умами як музикантів, так і слухачів.

Постійно наступаюча і відступаюча глухота страшно лякала і дезорієнтувала Бетховена. Він весь час метався від надихаючих періодів надії до гнітючим, депресивним часів повного відчаю.

Свій нестерпний характер він пояснював саме хворобою: "О ви, люди, які вважають мене злонравним, впертим або мізантропічним - як ви несправедливі до мене, адже ви не знаєте таємны причини того, що вам здається. Ось уже шість років я перебувають в безнадійному стані, погіршеному неосвіченими лікарями ... "

Друга симфонія Бетховена, яку ви почуєте на черговому концерті циклу «Величні», була написана в 1802 році в один з натхненних періодів надії. В цей час у нього було перші напади глухоти. Літо він провів в сільській глушині і був сповнений надій на одужання. «Мої фізичні сили ростуть і прибувають більше, ніж будь-коли, разом з силою духовною. Долю треба хапати за горло. Їй не вдасться зломити мене. О, як було б чудово прожити тисячу життів! » - писав Бетховен.

Безмежною любов'ю до життя, радістю життя наповнена сонячно-світла симфонія №2.

Слід звернути особливу увагу на третю частину цієї симфонії. Вперше Бетховен замість Allegro пише скерцо. Критики описують цю частину як жарт, повний ритмічних і динамічних несподіванок. Здавалося б, зовсім проста тема переломлюється абсолютно непередбачувано, винахідливо і дотепно.

У другому відділенні вас чекає концерт №1 для віолончелі з оркестром Дмитра Шостоковіча. Цих двох композиторів розділяє 150 років і об'єднує боротьба. Боротьба із зовнішніми обставинами, які збивають з ніг і ламають долі. Бетховен і Шостакович не тільки виживають, але і продовжують творити геніальну музику. І якщо у Бетховена це була хвороба, то у Шостаковича - політика.

Двічі його творчість оголошували «антинародним» і забороняли до виконання по всій країні. Звільняли з ганьбою з консерваторії.

Він став відомим композитором в 20 років. Його першу симфонію, по суті дипломну роботу, грали по всьому світу. Його 15 симфоній сучасники називали «великою епохою світової музики». Анна Ахматова подарувала йому свою книгу з присвятою: «Шостаковичу, у чию епоху я живу на землі».

І після світової слави і безумовного визнання таланту, Шостаковича двічі відправляли в забуття. Він відміняв прем'єри, погоджувався з творчім засланням і ... продовжував писати.

Свій віолончельний концерт він написав знову, перебуваючи на вершині, але завжди чекаючи чергової «немилості». Напруга в цьому творі не спадає ні на секунду. Для віолончелістів цей концерт - виклик не тільки їх професіоналізму, а й витривалості. На відміну від інших композиторів, які дозволяють солістам перепочинок у вигляді великих оркестрових шматків, Шостакович не дозволяє віолончелісту «сховатися» за оркестр.

Всесвітньо відомий віолончеліст Мстислав Ростропович (для якого і був написаний цей концерт) навіть придумав унікальний трюк. У певний момент, в фіналі смичок можна перехопити в кулак і зіграти фінал, поставивши потужну крапку. Необхідно додати, що зазвичай кулаком тримати смичок не прийнято. Це, мабуть, єдиний твір, де таке зустрічається.

Соліст - віолончеліст Олексій Шадрін. Лауреат міжнародного конкурсу ім. Девіда Поппера в Угорщині (2005 рік), міжнародного конкурсу в Мінську (2008 рік), конкурсу Празька весна (2018 рік) і переможець Міжнародного конкурсу імені Лисенка в Києві (2012 рік). У 2016 році Олексію Шадріну присуджена стипендія Бориса Пергаменщікова. А в 2017 році він став учасником благодійного концерту пам'яті Мстислава Ростроповича в Німеччині.

Диригент Віталій Протасов - диригент Національної філармонії України. Диригував симфонічними оркестрами Львівської, Одеської, Луганської, Дніпропетровської філармоній, Оркестром Національної філармонії України, Камерним оркестром Рівненської філармонії, Київським камерним оркестром, оркестрами Поморською і Щецинський філармоній (Польща), Симфонічним оркестром ім. Бетховена (Німеччина).

Нагадаємо, МАСО «Слобожанський» розпочав новий цикл концертів, присвячених великим. Чайковський, Бетховен, Бах, Моцарт ... Ті, чия творчість, і є поняттям «класична музика».

Купить билеты на концерт Величественные. Бетховен. Шостакович 3 апреля 2020 в 19:00, Харьков, ДК Главного Управления МВД, Центральный зал по цене от 90 грн.

Величественные. Бетховен. Шостакович состоится 3 апреля 2020 в 19:00 в Харьков, ДК Главного Управления МВД, Центральный зал по адресу ул. Жон Мироносиц, 13.

Доставка билетов на Величественные. Бетховен. Шостакович по городу Харьков и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Харьков, ДК Главного Управления МВД, Центральный зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Харьков 2018.

Билетная касса Харьков, ДК Главного Управления МВД, Центральный зал, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Харьков, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Харьков.

Популярные места Харьков: ККЗ «Украина», ХАТОБ, Клуб Жара, Харьковский Дворец Спорта, ДК Связи, Дом Актера, Клуб «Bolero», Радмир, Арт-клуб «Корова», Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка, Стадіон «Металіст», Клуб Місто, ДК Главного Управления МВД, Харьковский государственный цирк, Харьковская областная филармония, ДК «ХЭМЗ», Дворец студентов Национального Юридического университета им. Я. Мудрого, Arizona club, Дворец студентов ХПИ, PINTAGON art-club, Лукоморье, Театр «Комната Т», Харківський державний цирк, Fabrika.space, Кинотеатр Боммер, Дом ученых (Каминный зал), Premier Hotel Aurora, Арт-клуб Yellow Zeppelin, Южный вокзал, ОЦ Эстет, ART AREA «ДК», Iris Art Hotel, БарМалевич, Музей секса и сексуальных культур мира, Арт-завод «Механика», Детский лечебно-профилактический центр «Неболейка», ПТІцент, Fat Goose Pub, ТКЦ (малый зал ХАТОБа), Палац спорту «Локомотив» імені Г. М. Кірпи, LF Club, Харківський державний академічний театр опери та балету імені М. В. Лисенка, Харьковский региональный институт государственного управления НАГУ при Президенте Украины, Метро Гагаріна, ОСК Металлист, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого», Летняя площадка (за ХНАТОБ), «Ирис» Арт отель, Пейнтбольный клуб Forpost, Клочківська, 3, 2й поверх, Салтовский Лед, Гостинница «Аврора», Клуб «Місто», ХАТОБ (Камерная сцена), Дворец студентов НЮУ им. Ярослава Мудрого, Victory Concert Hall, Харьковская средняя специализированная музыкальная школа интернат, Нічний клуб «Radmir»_v.1, Дворец студентов НТУ «ХПИ», Майданчик за кінотеатром «Парк», Театрально-Концетний Центр, Харьковский академический театр музыкальной комедии, Тренинговый центр «SоFinе», Отель «Харьков», Клуб «Жара», Радмір Експохол (конф. Зал), Большой зал Харьковской филармонии, Отель «Овис», театр Post Scriptum, Арт-завод МЕХАНИКА, Арт-завод МЕХАНІКА, ДК Железнодорожников, Палац студентів ХПІ, Arizona Beach Club, Летопарк, Стадион Металлист, Heisenberg Pub, ARKADA, Yellow Zeppelin, Нічний Клуб Paprika, Отель Овис, Vorona i Mul, Театр-студия «ЛИК», Brilliant Bar, ул. Полтавский шлях,4, Клуб «Болеро», Палац Залізничник, Креативный Хаб «Розвиток», ХАТОБ, Харьковский государственный академический драматический театр им. Т. Шевченко (Драмтеатр), ДК Металіст, Харьковский художественный музей, ТРК Французький бульвар. Парковка 2го поверху, біля Ейфелевої вежі, Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості, J club, ICON, Харьковская филармония (Большой зал), Gatsby Bar, переулок Мясной, 1, Харьковский дом ученых, Готель Kharkiv Palace, Харьковская областная филармония, Авторинок Автоград, Харьковский дельфинарий «NEMO», 2 этаж офисного центра "Platinum Plaza" Медиацентр "Время", Art Club Yellow Zeppelin, Ресторан «Craft», Арт-кафе Ван Гог, Отель REIKARTZ, Харківський театр для дітей та юнацтва (ТЮГ), Зал Концертный сервис, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Величественные. Бетховен. Шостакович ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Харьков

Театры, клубы, фестивали города Харьков