24 березня 2024 в 18:00, Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, пл. Театральна, 1

Вікенд на трьох (театр ім. О.Кобилянської) Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Вікенд на трьох (театр ім. О.Кобилянської)»
Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, пл. Театральна, 1 - 24 березня 2024 в 18:00

ВІКЕНД НА ТРЬОХ

комедія на 2 дії

За жанром «Вікенд на трьох» — класична і невигадлива комедія положень. За сюжетом успішний бізнесмен Стефан, який зобов’язаний своїм благополуччям вдалому одруженню, зустрічає в ресторані юну Жюлі. Краса та молодість дівчини справляють на Стефана таке враження, що він зважується на першу за п’ятнадцять років подружнього життя зраду.

Провівши свою дружину Софі в аеропорт і переконавшись, що вона вже піднялася трапом літака, Стефан запрошує до себе додому Жюлі, яка зовсім не проти влаштує собі маленьку любовну пригоду з багатеньким бізнесменом. А ось сам Стефан ніяк не наважується на останній крок.

Втім, його нерішучість зрештою виявляється на руку невдасі ловеласу, коли вночі несподівано повертається додому його дружина. Тепер Стефан має шанс хоч якось виправдати присутність у себе вдома юної особи жіночої статі…

Режисер-постановник – Дмитро Мельничук

Художник-постановник – заслужений працівник культури України

Петро Магратій

Художниця по костюмах – Євгенія Захаркевич

Ролі виконують:

заслужені артистки України – Лариса Попенко, Наталія Гунда, Крістіна Зборлюкова

артисти драми – Олександр Дадус, Назар Кавулич, Марія Романова, Ксенія Король, Мар’яна Тимчишин, Ольга Кільчицька-Дудка, Вадим Глазнєв, Дмитро Леончик, Віктор Барановський, Наталія Губко

Придбати квитки на Вікенд на трьох (театр ім. О.Кобилянської) 24 березня 2024 в 18:00, Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської по ціні від 150 грн.

Вікенд на трьох (театр ім. О.Кобилянської) відбудеться 24 березня 2024 в 18:00 в Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської за адресою пл. Театральна, 1.

Доставка квитків на Вікенд на трьох (театр ім. О.Кобилянської) по місту Чернівці та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Чернівці 2023.

Квиткова каса Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Чернівці, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Чернівці.

У нас ціна на квитки на Вікенд на трьох (театр ім. О.Кобилянської) цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Чернівці

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Чернівці