14 лютого 2024 в 18:00, Мукачево, Мукачівський драматичний театр, пл. Миру, 1

Вистава «Шахрайки». Комедія (Мукачівський драматичний театр) Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Вистава «Шахрайки». Комедія (Мукачівський драматичний театр)»
Мукачево, Мукачівський драматичний театр, пл. Миру, 1 - 14 лютого 2024 в 18:00

"ШАХРАЙКИ"– комедія Наталії Уварової

Дві дівчини – Жулька та Оля – разом знімають кімнату. Грошей постійно не вистачає, хоч обидві і працюють. Одного разу, залишившись і без грошей і без роботи, дівчата вирішують цю проблему у досить незвичний спосіб: вони вплутують себе до цілої низки незвичайних ситуацій, з яких виплутуються, заплутуючи інших…

Режисер-постановник – заслужений артист України Євген Тищук

Придбати квитки на концерт Вистава «Шахрайки». Комедія (Мукачівський драматичний театр) 14 лютого 2024 в 18:00, Мукачево, Мукачівський драматичний театр по ціні від 150 грн.

Вистава «Шахрайки». Комедія (Мукачівський драматичний театр) відбудеться 14 лютого 2024 в 18:00 в Мукачево, Мукачівський драматичний театр за адресою пл. Миру, 1.

Доставка квитків на Вистава «Шахрайки». Комедія (Мукачівський драматичний театр) по місту Мукачево та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Мукачево, Мукачівський драматичний театр, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Мукачево 2023.

Квиткова каса Мукачево, Мукачівський драматичний театр, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Мукачево, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Мукачево.

У нас ціна на квитки на Вистава «Шахрайки». Комедія (Мукачівський драматичний театр) цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Мукачево

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Мукачево