10 березня 2024 в 16:00, Житомир, Житомирський телецентр, вул. Театральна, 7

Вистава «Танго для трьох». Перший Театр Антрепризи і Комедії Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Вистава «Танго для трьох». Перший Театр Антрепризи і Комедії»
Житомир, Житомирський телецентр, вул. Театральна, 7 - 10 березня 2024 в 16:00

Перший Театр Антрепризи і Комедії запрошує всіх віддати вистави весняного репертуару! Весна - це період шалених почуттів, кохання і буяння природи. Саме тому Театр підготував кілька вистав, грандіозних шоу та програм, щоб серце кожного глядача зігрілося теплом не тільки від сонячного проміння, але й від іскрометного гумору і таланту артистів.

“Танго для трьох” - це унікальна своєрідна трагікомедія, яка більше ніж на 2 години занурить вас у вічну тему - стосунків чоловіка та жінки.

Проте, це не просто трагікомедія! Це тонкий гумор, поєднаний із блискучою грою чудових артистів, непередбачуваний сюжет і нестримний сміх глядачів! Це спектакль, який неможливо пропустити.

Єва - ексцентрична рокова жінка в повному розумінні цього слова. Вона дуже розумна, має привабливу зовнішність, пристрасна і заповзятлива. Саме про таку жінку таємно мріє кожен чоловік.

Бруно дуже пощастило, він знайомиться з Євою. Але наш герой ще навіть не підозрює, що його чекає.

Ця “рокова штучка” проведе бідолашного Бруно по всіх колах пекла - через автомобільну аварію і травматологічну клініку, в'язницю і божевільню. Ця жінка увійде до життя Бруно - аж до мозку кісток. І все це через ретельно спланований проєкт вбивства. Адже у Єви є законний муж - стриманий і мудрий Маріо, який заважає особистому щастю героїв.

План вбивства стає все досконалішим і досконалішим з кожним днем.

Чим же закінчиться цей трагікомічний комічний трилер? Обов'язково подивіться!

За п'єсою відомого класика італійської драматургії Альдо Ніколаї.

Режисер: Заслужений артист Украины Валерій Астахов.

Художній керівник: Народний артист України Євген Паперний

В ролях: Народний артист України Остап Ступка, Дмитро Лаленков, Ілона Соляник.

“Танго на трьох” - це чудовий подарунок коханим і близьким на свято весни і тепла! Проведіть час разом із своїми коханими чоловіками і жінками, зануртеся у неймовірну та незбагненну філософію кохання!

Зустрічайте “Танго на трьох” у найбільших містах України!

Керівник Першого Театру Антрепризи і Комедії Сергій Чудаєв.

Придбати квитки на Вистава «Танго для трьох». Перший Театр Антрепризи і Комедії 10 березня 2024 в 16:00, Житомир, Житомирський телецентр по ціні від 350 грн.

Вистава «Танго для трьох». Перший Театр Антрепризи і Комедії відбудеться 10 березня 2024 в 16:00 в Житомир, Житомирський телецентр за адресою вул. Театральна, 7.

Доставка квитків на Вистава «Танго для трьох». Перший Театр Антрепризи і Комедії по місту Житомир та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Житомир, Житомирський телецентр, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Житомир 2023.

Квиткова каса Житомир, Житомирський телецентр, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Житомир, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Житомир.

У нас ціна на квитки на Вистава «Танго для трьох». Перший Театр Антрепризи і Комедії цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Житомир

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Житомир