7 березня 2022 в 19:00, Житомир, Житомирський телецентр, вул. Театральна, 7

Влад Майський. Всі хіти «Ласковий май» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Влад Майський. Всі хіти «Ласковий май»»
Житомир, Житомирський телецентр, вул. Театральна, 7 - 7 березня 2022 в 19:00

Влад Майський - соліст гурту "Ласкавий травень" має неймовірну природну схожість голосу с голосом солісту гурту "Ласковий май" Ю.Шатуновим.Вам варто прийти на концерт у Вашому місті та це побачити і почути. У програмі прозвучать всі відомі хіти у виконанні Влада Майського.Приємного перегляду та до зустрічі у Вашому місті!

Придбати квитки на Влад Майський. Всі хіти «Ласковий май» 7 березня 2022 в 19:00, Житомир, Житомирський телецентр по ціні від 120 грн.

Влад Майський. Всі хіти «Ласковий май» відбудеться 7 березня 2022 в 19:00 в Житомир, Житомирський телецентр за адресою вул. Театральна, 7.

Доставка квитків на Влад Майський. Всі хіти «Ласковий май» по місту Житомир та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Житомир, Житомирський телецентр, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Житомир 2023.

Квиткова каса Житомир, Житомирський телецентр, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Житомир, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Житомир.

У нас ціна на квитки на Влад Майський. Всі хіти «Ласковий май» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Житомир

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Житомир