6 апреля 2022 в 19:00, Ивано-Франковск, Івано-Франківський театр ім. І. Франка, Центральный зал, вул. Незалежності, 42

«Володар Перснів. Концерт-трилогія від LUMOS Orchestra» Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

 • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
 • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
 • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
 • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
 • он доступен сразу после покупки;
 • утерянный билет легко восстановить;
 • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
 • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
 • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на ««Володар Перснів. Концерт-трилогія від LUMOS Orchestra»»
Ивано-Франковск, Івано-Франківський театр ім. І. Франка, Центральный зал, вул. Незалежності, 42 - 6 апреля 2022 в 19:00

До 20-річчя кіносаги та 130-річчя Дж.Р.Р. Толкіна: концерт-трилогія "Володар Перснів" відбудеться у Івано-Франківському драмтеатрі 6 квітня!

Найвеличніший проект симфонічного оркестру LUMOS Orchestra, присвячений найвидатнішому фентезі усіх часів. В якому світ епічний та древній, зло могутнє та жахливе, а добро світле мов найчистіше сяйво та щире як серце справді доброї людини. Історію, що стала еталоном жанру фентезі та справжнім епосом ХХ століття, розповідатимуть на сцені мовою музики симфонічний оркестр LUMOS Orchestra та хор Gaudeamus Вільнюського університету (Литва).

Концерт-трилогія "Володар Перснів" це великий міжнародний проект, побудований на палкій любові до творчості Дж.Р.Р. Толкіна, музики Говарда Шора та кінотрилогії "Володар Перснів" Пітера Джексона. Подія, в якій переплетуться та творитимуть магію музика, слово і кіно разом. Величні хор та оркестр, чарівні солісти з незвичайними старовинними інструментами та повна історія в тричастинному викладі.

Більше ніж шоу, потужніше ніж просто концерт!

Симфонічний оркестр LUMOS Orchestra – справжні чарівники та майстри фентезі і фантастики. У 2020 році оркестр відсвяткував своє 10-річчя, і за свій творчий шлях має значні здобутки: великі тематичні концерти "Володар Перснів", "Гаррі Поттер", "Зоряні Війни", "Доктор Хто", та за мотивами мультфільмів студії Disney й відеоігор; близько 700 різноманітних саундтреків у репертуарі, сценічні та творчі кліпи і записи. Оркестр з радістю бере участь у тематичних фестивалях (Comic Con Ukraine, ґеймерські, тощо) та співпрацює з різноманітними творчими колективами та артистами. Також LUMOS Orchestra гастролюють за кордоном та мали нагоду виступати перед видатними акторами та розробниками ігор. І саме їх виконання музики з "Володаря Перснів" на фестивалі Comic Con Ukraine 2018 розчулило актора Джона Ріс-Девіса (ґном Ґімлі з кінотрилогії)!

Керівник оркестру — Діана Коваль, диригент — Роман Кресленко.

Литовський хор "Gaudeamus" — відомий молодіжний хор Вільнюського університету, учасник міжнародних конкурсів та фестивалів. Заснований у 1940 році, є одним із найстаріших та найвидатніших хорів Литви. Постійно концертує Прибалтикою та Європою, бере участь у визначних національних проектах різноманітної тематики. Талановиті та сповнені любові до своєї справи музиканти.

Керівник хору — Раса Ґелґотіене, хормейстер – Іґнас Ґарла.

Купить билеты на концерт «Володар Перснів. Концерт-трилогія від LUMOS Orchestra» 6 апреля 2022 в 19:00, Ивано-Франковск, Івано-Франківський театр ім. І. Франка, Центральный зал по цене от 290 грн.

«Володар Перснів. Концерт-трилогія від LUMOS Orchestra» состоится 6 апреля 2022 в 19:00 в Ивано-Франковск, Івано-Франківський театр ім. І. Франка, Центральный зал по адресу вул. Незалежності, 42.

Доставка билетов на «Володар Перснів. Концерт-трилогія від LUMOS Orchestra» по городу Ивано-Франковск и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Ивано-Франковск, Івано-Франківський театр ім. І. Франка, Центральный зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Ивано-Франковск 2018.

Билетная касса Ивано-Франковск, Івано-Франківський театр ім. І. Франка, Центральный зал, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Ивано-Франковск, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Ивано-Франковск.

Популярные места Ивано-Франковск: Міський стадіон «Рух», Муздрамтеатр им. И. Франко, Обласна філармонія, Ж/д вокзал, К-ц «Люм'єр», Івано-Франківський театр ім. І. Франка, Концерт-холл Platinum, Івано-Франківська Обласна Філармонія, Pasage Gartenberg, Passage Gartenberg, Ивано-Франковская Областная Филармония, Отель Станислав, Atmosfera Club, Ивано-Франковский театр им. И. Франко, ККЗ Арена-центр, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Университет Короля Данила, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, ПК Надвірнянський коледж, Готель «Надія», Майданчик біля стадіону «Рух», Конференц центр, зал 801, Ресторація «Зосина Воля», Конференц-зал отеля «Reikartz», Завод «Промприлад», Клуб «Eldorado», Зал Концертный сервис, Promprylad renovation, Конференц зал, вул. Миру 60, c. Драгомирчани, Івано-Франківська обл., Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки, Молодіжний центр «Paragraph», где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на «Володар Перснів. Концерт-трилогія від LUMOS Orchestra» ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Ивано-Франковск

 • Купить билет на Rock MOZART Le Concert: "Rock MOZART Le Concert"(Івано-Франківськ) в Івано-Франківський театр ім. І. Франка Велика сцена

  Rock MOZART Le Concert: "Rock MOZART Le Concert"(Івано-Франківськ) Івано-Франківський театр ім. І. Франка Велика сцена

  Купить билет
 • Купить билет на АНТИТІЛА: Антитіла (Івано-Франківськ) в Міський стадіон «Рух» Міський центральний стадіон «Рух» - центральний стадіон Івано-Франківська

  АНТИТІЛА: Антитіла (Івано-Франківськ) Міський стадіон «Рух» Міський центральний стадіон «Рух» - центральний стадіон Івано-Франківська

  Купить билет
 • Купить билет на Вірні дружини в Івано-Франківський театр ім. І. Франка Центральный зал

  Вірні дружини Івано-Франківський театр ім. І. Франка Центральный зал

  Купить билет
 • Купить билет на Концертний ансамбль «Будьмо». «Любов до тебе...» в Івано-Франківська Обласна Філармонія Центральный зал

  Концертний ансамбль «Будьмо». «Любов до тебе...» Івано-Франківська Обласна Філармонія Центральный зал

  Купить билет
 • Купить билет на Камерний оркестр Harmonia Nobile. До Дня Європи в Івано-Франківська Обласна Філармонія Центральный зал

  Камерний оркестр Harmonia Nobile. До Дня Європи Івано-Франківська Обласна Філармонія Центральный зал

  Купить билет
 • Купить билет на Ляпіс 98 в ККЗ Арена-центр Новый зал

  Ляпіс 98 ККЗ Арена-центр Новый зал

  Купить билет

Театры, клубы, фестивали города Ивано-Франковск