10 апреля 2019 в 18:00, Херсон, Херсонское музыкальное училище, Центральный зал, Проспект Ушакова, 39

XXVI фестиваль камерної та симфонічної музики «Amadeus-2019» Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке онлайн и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета в онлайн кассе:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому в кассу, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «XXVI фестиваль камерної та симфонічної музики «Amadeus-2019»»
Херсон, Херсонское музыкальное училище, Центральный зал, Проспект Ушакова, 39 - 10 апреля 2019 в 18:00

Вже 26 рік поспіль, за ініціативи засновника та головного диригента камерного оркестру "Гілея" Херсонської філармонії народного артиста України Георгія Вазіна березень та квітень проходять під знаком видовищного дійства, яскравого мистецького заходу - фестивалю камерної та симфонічної музики «Amadeus», перетворюючи Херсон на своєрідний мистецький центр, куди прагнуть потрапити найкращі музичні колективи України та солісти світового рівня.

В рамках цьогорічного фестивалю, якийстартує 16березня, презентуютьсярізнішколи та стилівиконаннякласичнихтворів, якібудутьпредставленітворчимиколективамита окремимивиконавцями, а саме:Народнийжіночійакадемічний хор ім.Світлани Фоміних м.Миклаїв.

Жіночийакадемічний хор створений у 1975 роцівикладачем училища культуриСвітланоюГригорівноюФоміних, яка незміннокерувалаколективом 35 років. Весь цей час він є одним ізпровіднихколективівУкраїни та Європейськоїхоровоїспівдружності. Унікальністьколективунеодноразовопідкреслювалиуславленідіячікультури та мистецтв як в Україні так і далеко за її межами. За 40-річну свою історіюжіночийакадемічний хор бувудостоєнийбагатьохзначнихнагород на національних та міжнародних конкурсах в Україні, Італії, Югославії, Болгарії,Німеччині, Франції, Іспанії,Угорщинітощо.саме, який і відкриє фестиваль. разом ізславетнимкамерним оркестром «ГІЛЕЯ».

Шанувальникифортепіанноїмузикимаютьнагоду зустрітися з геніальноюпіаністкою нового покоління лауреатом найпрестижнішихміжнароднихконкурсівТетяною Шафран, якависловиласвоєбажаннявзяти участь у фестивалі "Amadeus". Також в рамках фестивалю і йогоокрасою стане виступчудового інструментаьного дуету Катерини Назаренко та Наталії Сидір м. Львів.Ці чудові виконавиці вже підкорили Херсонців своєю майстерністю восени і на чисельні прохання слухачів знову приїдуть в Херсон.

На шанувальниківкласичноїмузикичекаєзустріч з динамічнимповнимнеуємноїенергіїПортугадьським диригентом ЛуісомАндрадеГомешемякий виступить у Херсоні з камерним оркестром «ГІЛЕЯ»Херсонськоїфілармоніїі який підготував приємні сюрпризивперше в Херсоні прозвучить концерт для гавайської гітари з оркестром.солістРобертоМоріц (гавайська гітара).Родзинкою фестивалю стане виступ колективу Івано- Франківської філармоіїі Квінтет –джаз ARTPRESTIGEпід орудою Арсена Бучинського.

Взяти участь у фестивалі «AMADEUS-2018» висловили бажання та отримали запрошення, симфонічний оркестр Херсонського державного університету, Академічний хор та симфонічний оркестр Херсонського. музичного училища, Диригенти Святослав Марцинковський, Тетяна Волгірєва, Дмитро Сірий. В рамках фестивалю відбудеться чудовийконцерт «Музикадитячихсердець» у якомунайкращіучнідитячихмузичнихзакладівбудутьграти, і співатиу супроводі камерного оркестру «ГІЛЕЯ».

Тожзапрошуємо Вас на концерти Фестивалю і бажаємоВам незабутніхвраженьвідзнайомства з новимитворчимиособистостями.

Приходьте! Дивіться! Слухайте і НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ!

Купить билеты на концерт XXVI фестиваль камерної та симфонічної музики «Amadeus-2019» 10 апреля 2019 в 18:00, Херсон, Херсонское музыкальное училище, Центральный зал по цене от 70 грн.

XXVI фестиваль камерної та симфонічної музики «Amadeus-2019» состоится 10 апреля 2019 в 18:00 в Херсон, Херсонское музыкальное училище, Центральный зал по адресу Проспект Ушакова, 39.

Доставка билетов из кассы на XXVI фестиваль камерної та симфонічної музики «Amadeus-2019» по городу Херсон и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Херсон, Херсонское музыкальное училище, Центральный зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Херсон 2018.

Билетная онлайн касса Херсон, Херсонское музыкальное училище, Центральный зал, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Херсон, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Херсон.

Популярные места Херсон: Стадион «Кристалл», ККЗ «Юбилейный», Херсонский Областной Академический музыкально-драматический Театр им. Н. Кулиша, Областной дворец молодежи, Оптима, Автовокзал (Херсон), Херсонское музыкальное училище, Hotel Optima, Шаде, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на XXVI фестиваль камерної та симфонічної музики «Amadeus-2019» ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Херсон

Театры, клубы, фестивали, билетные кассы города Херсон