7 июля 2019 в 10:00, с. Копачов, Парк Киевская Русь, Входной билет, Парк Киевская Русь

Івана Купала у «Парку Київська Русь» Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке онлайн и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета в онлайн кассе:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому в кассу, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Івана Купала у «Парку Київська Русь»»
с. Копачов, Парк Киевская Русь, Входной билет, Парк Киевская Русь - 7 июля 2019 в 10:00

Івана Купала в «Парку Київська Русь»

Приїжджайте 6 та 7 липня 2019 року на наймасштабніше святкування Івана Купала в Україні, яке буде проходити у Древньому Києві в Князівстві Київська Русь («Парку Київська Русь», Київська область).

Яскрава програма за стародавніми звичаями, катання на конях, стрибки через багаття, майстер-класи з плетіння віночків та запуск їх на воду озера, кінно-трюкові шоу, смачні страви та середньовічні напої, майстер-класи, відпочинок на пляжі Лісового озера, можливість ночівлі в унікальних кімнатах середньовічного антуражу і багато іншого чекає гостей Древнього Києва!

Кожен, хто приєднається до стрибків через вогнище, за стародавніми віруваннями очиститься від незгод і хвороб. Апогеєм вогняних феєрій стане спалювання опудала Купала. З цією великою солом’яною лялькою згорять усі негаразди, а веселі хороводи навколо вогнища дадуть небувалий заряд позитиву.

На вас чекають:

Обряди на Івана Купала

Кінно-трюкові шоу

Стрибки через багаття та ворожіння

Купання у Лісовому озері

Катання на конях

Хороводи, конкурси з подарунками

Плетіння віночків та запуск їх на воду

Майстер-класи

Театралізована програма

Нічна програма

Смачні страви

Можливість ночівлі

та багато іншого!

Окрім того, протягом вихідних можна буде постріляти з лука, виготовити власноруч сувенір на одному з майстер-класів, відпочити на пляжі Лісового озера. Діятиме фото локація з переодяганням в середньовічні костюми, ярмарок майстрів. А також можна буде залишитися на ніч в унікальних апартаментах середньовічного антуражу.

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 14:00.

Завершення програми:

Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва - всього в 45 хвилинах їзди - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі» відповідно до розкладу на сайті.

Завершення програми:

- в купальську ніч з 6 на 7 липня – о 01:00, з 01:00 до 03:00 – середньовічна дискотека;

- 7 липня – о 20:00. Івана Купала у «Парку Київська Русь»

Приїжджайте 8 та 9 липня 2017 року на наймасштабніше святкування Івана Купала, яке буде проходити у Древньому Києві «Парку Київська Русь».

Яскрава програма за стародавніми звичаями, катання на конях, стрибки через багаття, майстер-класи з плетіння віночків та запуск їх на воду озера, кінно-трюкові шоу, смачні страви та унікальні древні напої, середньовічні майстер-класи, відпочинок на пляжі Лісового озера, можливість ночівлі в унікальних кімнатах середньовічного антуражу і багато іншого чекає гостей Древнього Києва!

Кожен, хто приєднається до стрибків через вогнище, за стадодавніми віруваннями очиститься від незгод і хвороб. Апогеєм вогняних феєрій стане спалювання опудала Купала. З цією великою солом’яною лялькою згорять усі негаразди, а веселі хороводи навколо вогнища дадуть небувалий заряд позитиву. '

На вас чекають:

• Обряди на Івана Купала

• Кінно-трюкові шоу

• Стрибки через багаття та ворожіння

• Купання у Лісовому озері

• Катання на конях

• Хороводи, конкурси з подарунками

• Плетіння віночків та запуск їх на воду

• Майстер-класи

• Театралізована програма

• Нічна програма

• Смачні страви

• Можливість ночівлі

та багато іншого!

Окрім того, протягом вихідних можна буде постріляти з лука, виготовити власноруч сувенір на одному з майстер-класів, відпочити на пляжі Лісового озера. Діятиме фото локація з переодяганням в середньовічні костюми, ярмарок майстрів. А також можна буде залишитися на ніч в унікальних апартаментах середньовічного антуражу.

8 липня: Парк відкривається о 10:00, початок програми о 13:45, закінчення програми о 01:00.

Маршрутки з Києва (ст.м. Видубичі) в Древній Київ: щогодини з 10:00 до 17:00, назад з Древнього Києва до ст.м. Видубичі щогодини з 11:00 до 18:00, а також о 23:00.

9 липня: Парк відкривається о 10:00, початок програми о 13:45, закінчення о 20:00.

Маршрутки з Києва (ст.м. Видубичі) в Древній Київ: щогодини з 10:00 до 16:00, назад з Древнього Києва до ст.м. Видубичі щогодини з 11:00 до 20:00.

Купить билеты на концерт Івана Купала у «Парку Київська Русь» 7 июля 2019 в 10:00, с. Копачов, Парк Киевская Русь, Входной билет по цене от 60 грн.

Івана Купала у «Парку Київська Русь» состоится 7 июля 2019 в 10:00 в с. Копачов, Парк Киевская Русь, Входной билет по адресу Парк Киевская Русь.

Доставка билетов из кассы на Івана Купала у «Парку Київська Русь» по городу с. Копачов и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в с. Копачов, Парк Киевская Русь, Входной билет, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города с. Копачов 2018.

Билетная онлайн касса с. Копачов, Парк Киевская Русь, Входной билет, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города с. Копачов, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города с. Копачов.

Популярные места с. Копачов: Парк Киевская Русь, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Івана Купала у «Парку Київська Русь» ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе с. Копачов

Театры, клубы, фестивали, билетные кассы города с. Копачов