7 березня 2024 в 19:00, Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка, вул. Незалежності, 42

Іво Бобул та Лілія Сандулеса. «Берег любові через роки» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Іво Бобул та Лілія Сандулеса. «Берег любові через роки»»
Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка, вул. Незалежності, 42 - 7 березня 2024 в 19:00

Придбати квитки на Іво Бобул та Лілія Сандулеса. «Берег любові через роки» 7 березня 2024 в 19:00, Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка по ціні від -1.

Іво Бобул та Лілія Сандулеса. «Берег любові через роки» відбудеться 7 березня 2024 в 19:00 в Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка за адресою вул. Незалежності, 42.

Доставка квитків на Іво Бобул та Лілія Сандулеса. «Берег любові через роки» по місту Івано-Франківськ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Івано-Франківськ 2023.

Квиткова каса Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Івано-Франківськ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Івано-Франківськ.

У нас ціна на квитки на Іво Бобул та Лілія Сандулеса. «Берег любові через роки» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Івано-Франківськ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Івано-Франківськ