18 березня 2024 в 18:00, Чернігів, Чернігівський Обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка, пр-т Миру, 23

За годину до світанку Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «За годину до світанку»
Чернігів, Чернігівський Обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка, пр-т Миру, 23 - 18 березня 2024 в 18:00

Вистава «За годину до світанку», добра лірична комедія, що стала справжнім театральним хітом! Історія однієї зустрічі,

повна непередбачуваних поворотів, гострих відчуттів та несподіваних почуттів, результат якої не міг би передбачити ніхто.

Вночі у квартирі зустрічаються двоє. На перший погляд все виглядає так, ніби він – злодій, що заліз у квартиру, а вона – господиня, яка, злякавшись, наставляє на нього пістолет. Надалі герої переживають безліч метаморфоз в очах глядачів. Герой і злодія перетворюється на нібито колишнього коханця, брата, знову злодія, потім на правоохоронця, десь між справою мало навіть не зашпаровується сином героїні, хоча лише символічно, і, зрештою, все-таки виявляється злодієм. Правда в тому, що і героїня теж не безневинна жертва злому, а звичайна домушниця...

Придбати квитки на За годину до світанку 18 березня 2024 в 18:00, Чернігів, Чернігівський Обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка по ціні від 150 грн.

За годину до світанку відбудеться 18 березня 2024 в 18:00 в Чернігів, Чернігівський Обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка за адресою пр-т Миру, 23.

Доставка квитків на За годину до світанку по місту Чернігів та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Чернігів, Чернігівський Обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Чернігів 2023.

Квиткова каса Чернігів, Чернігівський Обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Чернігів, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Чернігів.

У нас ціна на квитки на За годину до світанку цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Чернігів

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Чернігів