8 березня 2024 в 18:00, Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, пл. Театральна, 1

Зірка без імені (театр ім. О.Кобилянської) Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Зірка без імені (театр ім. О.Кобилянської)»
Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, пл. Театральна, 1 - 8 березня 2024 в 18:00

«ЗІРКА БЕЗ ІМЕНІ»

зворушлива комедія

Режисер-постановник

народна артистка України Людмила Скрипка

Художник-постановник

Наталія Тарасенко

Балетмейстер

Яніца Шопова (Болгарія)

У провінційному місті, у якому кожен житель знає усе про всіх, а жителі надають перебільшене значення тому, що про них подумають сусіди, відбувається екстраординарна подія: поїзд, який ніколи не зупинявся у їхньому маленькому містечку, раптом приніс несподіванку. На залізничному вокзалі один із потягів, експрес «Бухарест — Сіная» зупиняється. Експрес зупинений кондуктором, щоб висадити безквиткову пасажирку на ім’я Мона, котра їде до Бухаресту. Вона одягнута у прекрасну вечірню сукню, проте у сумочці не має нічого, крім фішок для гри у казино. Несподівано на вокзал приходить і вчитель географії місцевої гімназії Марін Мірою. Марін має незвичайне захоплення —космоc, він тікає від рутини життя у зоряне небо.

Мірою пропонує незнайомці нічліг у своїй невеличкій квартирі — холостяцькій хижці, а сам планує заночувати у свого друга, учителя музики своєї гімназії. Мона погоджується, але шукає будь-якого приводу, щоб не відпустити Маріна. Мірою, захоплений дивовижною красою незнайомки, відкриває їй свою найзаповітнішу таємницю: він відкрив зірку. Нова зірка, котрої нема ні на жодній астрономічній мапі — неймовірна гордість Мірою. Вони молоді, тому щасливі цієї ночі…

Зранку Мона перевертає усталене життя Маріна, заявивши, що залишається з ним назавжди. Тим часом Мону розшукує її багатий коханець-покровитель Ґріг. Він знаходить її в убогому учительському помешканні. Видаючи Ґріга за свого брата, Мона знайомить його з Маріном, учитель просить руки «сестри». Холодний і розсудливий Ґріг переконує Мону, що їй не місце у провінції, бо через кілька років вона нічим не буде кращою за мадам Куку, страшну і верескливу учительку, і буде приречена жити з дивакуватим бідняком. Мона покидає містечко.

Як розраду, Мона дарує Мірою віру, що він правий у своїх астрономічних спостереженнях: «Жодна зірка не відходить зі свого шляху».

Придбати квитки на Зірка без імені (театр ім. О.Кобилянської) 8 березня 2024 в 18:00, Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської по ціні від 150 грн.

Зірка без імені (театр ім. О.Кобилянської) відбудеться 8 березня 2024 в 18:00 в Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської за адресою пл. Театральна, 1.

Доставка квитків на Зірка без імені (театр ім. О.Кобилянської) по місту Чернівці та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Чернівці 2023.

Квиткова каса Чернівці, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Чернівці, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Чернівці.

У нас ціна на квитки на Зірка без імені (театр ім. О.Кобилянської) цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Чернівці

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Чернівці