Придбати квитки на Ірина Федишин

Квитки на концерт Ірина Федишин

Народилася 1 лютого 1987 року у Львові у творчій родині — мати працювала в будинку культури, а батько — музикант, мав свій колектив, інженер за освітою[2][3], проте ніколи не вважав музику серйозною професією і мріяв, щоб донька займалася шахами. Дід — професор Ярослав Федишин, завідувач кафедри фізики та математики Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій. Троюрідний брат — Роман Федишин, депутат Львівської міської ради кількох скликань, підприємець, власник найбільшого гуртового сільськогосподарського ринку заходу України «Шувар».

У 6 років спробувала себе у ролі ведучої. Першим музичним інструментом Ірини був синтезатор, на якому, швидко навчившись імпровізувати, почала писати пісні.

У 13 років вирішила здобути музичну освіту і пішла навчатися у музичну школу. Завдяки домашній освіті прийнята відразу до четвертого класу музичної школи, яку закінчила на відмінно. У школі вела концертні програми. Здобуваючи економічну освіту в Львівському національному університеті ім. Франка, приватно навчалася музиці й вокалу.

Одружена з Віталієм Човником (нар. 3 січня 1983, с. Шманьківці, Тернопільська область, Україна, український співак, продюсер, телеведучий). Діти: сини Юрій (2011 р.н.) та Олег (2015 р.н.).

Афіша Ірина Федишин в містах