Придбати квитки на Футбольний клуб Полісся

Футбольний клуб Полісся

Квитки на концерт Футбольний клуб Полісся


ФК "Полісся": Період від Заснування до Відродження

Футбольний клуб "Полісся" засновано в Житомирі в 1959 році на базі обласної ради добровільного спортивного об'єднання "Авангард". З початку своєї історії в 1960 році команда виступала в першості колишнього СРСР (клас Б) під назвою "Полісся", представляючи об'єднання "Спартак".

У період з 1967 по 1976 рік команда була відома як "Автомобіліст" і досягла своїх найвищих успіхів. У 1967 році "Автомобіліст" став чемпіоном України, а в 1972 році виграв перший Кубок УРСР. З 1977 року після реорганізації футбольної першості Радянського Союзу, команда представляла Житомир у другій лізі, отримавши нову назву - "Спартак". У 1987-1992 роках команда повернула свою історичну назву "Полісся" та виграла другий Кубок УРСР.

27 листопада 2004 року стало чорним днем для "Полісся". Після останнього матчу у першій лізі проти ФК "Газовик-Скала" було оголошено, що команда знімається зі змагань і припиняє своє існування.

У 2016 році клуб був відновлений під назвою "МФК Житомир". Згодом команді повернули історичну назву ФК "Полісся". З цього часу відроджений "Полісся" виступає в Першій лізі чемпіонату України, пишучи нову сторінку в своїй історії футбольного клубу.

Домашні ігри проводить на Центральному стадіоні за адресою м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 18 .

Купити футбольну форму ФК Полісся Житомир можна на сайті https://polissya.shop/

Купуй квиток, донать на ЗСУ та підтримуй улюблену команду.

Купити квитки на матчі можна у місті Житомир, вул. Театральна, 8

Діти до 7 років: вхід безкоштовний в супроводі дорослого (без окремого місця)

Для учасників бойових дій та пенсіонерів вхід 50%, але для входу необхідно отримати спеціальний квиток в касі клубу за адресою місто Житомир, вулиця Театральна, 8. З собою обов'язково мати відповідні документи.


Ознайомитися з правилами поведінки на стадіоні під час тривоги можливо тут:


Афіша Футбольний клуб Полісся в містах