2 березня 2024 в 18:00, Київ, Будинок вчених НАН України, вул. Володимирська, 45-а

Água Trio «Вечір бразильської музики» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Água Trio «Вечір бразильської музики»»
Київ, Будинок вчених НАН України, вул. Володимирська, 45-а - 2 березня 2024 в 18:00

У програмі твори легендарних сучасних бразильських композиторів, таких як: Baden Powell, Tom Jobim, Cesar Mariano, João Gilberto, João Pernambuco, Nelson Cavaquinho, Edmar Fenicio, Marco Pereira та ін.

Виконавці:

Тріо відомих музикантів України, які об’єдналися, щоб створити яскраву програму сучасної бразильскої музики:

Євген Баркалов – віртуозний гітарист, представник Київської класичної школи, учасник фестивалів та конкурсів в Україні і за кордоном.

Костянтин Іоненко – басист і композитор, який окрім насиченої діяльності як сайдмен в багатьох колективах, має власні проекти авторської музики, які отримали високі оцінки критиків і журналістів в багатьох країнах.

Андрій Чайка – один з кращих перкусіоністів України. Учасник багатьох музичних колаборацій, проектів і гуртів. Приймав участь у безліч фестивалей і музичних подій як в Україні, так і за її межами.

Água Trio запрошує гостей і жителів Києва на концерт музики бразильских композиторів. Це запальна суміш яскравої, мелодійної і іноді трохи меланхолічної музики із переплетіннями ритмів перкусії і витонченими кольорами гармоній.

Придбати квитки на концерт Água Trio «Вечір бразильської музики» 2 березня 2024 в 18:00, Київ, Будинок вчених НАН України по ціні від 150 грн.

Água Trio «Вечір бразильської музики» відбудеться 2 березня 2024 в 18:00 в Київ, Будинок вчених НАН України за адресою вул. Володимирська, 45-а.

Доставка квитків на Água Trio «Вечір бразильської музики» по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Будинок вчених НАН України, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Будинок вчених НАН України, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Água Trio «Вечір бразильської музики» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ