15 лютого 2024 в 18:00, Київ, Київський Національний Академічний театр оперети, вул. В. Васильківська, 53/3

THE BALL / БАЛ. Музично-пластична вистава: THE BALL / БАЛ. Музично-пластична вистава Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

 • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
 • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
 • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
 • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
 • він доступний відразу після купування;
 • втрачений квиток легко відновити;
 • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
 • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
 • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «THE BALL / БАЛ. Музично-пластична вистава: THE BALL / БАЛ. Музично-пластична вистава»
Київ, Київський Національний Академічний театр оперети, вул. В. Васильківська, 53/3 - 15 лютого 2024 в 18:00

Життя у ритмі танців

«The Ball /Бал» — вистава італійських та українських митців про стосунки людей, які представлені мовою пластики та музики.

Це надзвичайно красива, трепетна, глибока і водночас комедійна алюзія на відомий оскароносний фільм «Бал» знаменитого італійського режисера Етторе Скола.

На танцювальному майданчику можна побачити любов, пристрасть, дружбу, розчарування, сварки, ненависть, почуття, які герої переконливо передають рухами, не використовуючи слів.

У центрі вистави – танцювальний зал. «Діалоги» героїв ведуться через пластику. Головний акцент саме на психологічно-емоційному стані кожного персонажа: з індивідуальними проблемами, комплексами, вадами, настроєм, тобто все, як і є у житті.

Запрошуємо вас насолодитися цією унікальною постановкою й отримати нові емоції!

Вистава здійснюється за підтримки Посольства Італії в Україні та Італійського Інституту Культури в Україні.

Придбати квитки на THE BALL / БАЛ. Музично-пластична вистава: THE BALL / БАЛ. Музично-пластична вистава 15 лютого 2024 в 18:00, Київ, Київський Національний Академічний театр оперети по ціні від 120 грн.

THE BALL / БАЛ. Музично-пластична вистава: THE BALL / БАЛ. Музично-пластична вистава відбудеться 15 лютого 2024 в 18:00 в Київ, Київський Національний Академічний театр оперети за адресою вул. В. Васильківська, 53/3.

Доставка квитків на THE BALL / БАЛ. Музично-пластична вистава: THE BALL / БАЛ. Музично-пластична вистава по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Київський Національний Академічний театр оперети, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Київський Національний Академічний театр оперети, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на THE BALL / БАЛ. Музично-пластична вистава: THE BALL / БАЛ. Музично-пластична вистава цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ