21 лютого 2024 в 18:00, Київ, Київський Національний Академічний театр оперети, вул. В. Васильківська, 53/3

«Звана вечеря з італійцями» (Театр Оперети): Звана вечеря з італійцями Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на ««Звана вечеря з італійцями» (Театр Оперети): Звана вечеря з італійцями»
Київ, Київський Національний Академічний театр оперети, вул. В. Васильківська, 53/3 - 21 лютого 2024 в 18:00

«Звана вечеря з італійцями» в Києві!

Театр оперети в Києві запрошує на оперу-буфф за твором Ж. Оффенбаха «Звана вечеря з італійцями». На глядачів чекає затишне фойє театру, що зробить всіх присутніх справжніми учасниками цієї вечері. А спостерігати буде за чим!

Екстравагантна музична вистава

Адже бізнесмен Шуфлері хоче видати свою доньку Ернестіну, яка таємно закохана в музиканта Боніфаса. Але, на думку батька, той не гідний його доньки. Отже, перед високим товариством наречених мають виступити три італійські оперні співаки. Проте, в останню мить вони скасували виступ.

Аби врятувати батька, Ернестіна звертається по допомогу до коханого. І той знаходить вихід: італійським тріо буде він сам, Енестіна та її батько Шуфлері! Проте під час вечері Боніфас вимагає віддати йому Ернестіну, інакше він викриє господаря…

Придбати квитки на «Звана вечеря з італійцями» (Театр Оперети): Звана вечеря з італійцями 21 лютого 2024 в 18:00, Київ, Київський Національний Академічний театр оперети по ціні від 350 грн.

«Звана вечеря з італійцями» (Театр Оперети): Звана вечеря з італійцями відбудеться 21 лютого 2024 в 18:00 в Київ, Київський Національний Академічний театр оперети за адресою вул. В. Васильківська, 53/3.

Доставка квитків на «Звана вечеря з італійцями» (Театр Оперети): Звана вечеря з італійцями по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Київський Національний Академічний театр оперети, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Київський Національний Академічний театр оперети, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на «Звана вечеря з італійцями» (Театр Оперети): Звана вечеря з італійцями цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ