31 березня 2024 в 15:00, Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна)

Дім. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Дім Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Дім. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Дім»
Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна) - 31 березня 2024 в 15:00

Дім

Мова вистави - українська

Додаткова інформація - 18

Тривалість - 1 год. 40 хв. без антракту

Жанр - колективне сновидіння

Прем'єра - 5 січня 2021 року

Автор - Нікола МакКартні

Режисерка - Тамара Трунова

Авторка сценічної редакції - Тамара Трунова

Перекладачки - Ганна Кирієнко, Тетяна Савчинська, Ольга Ковальова, Олександра Ванкевич

Художник - Влад Одуденко

Художниця по костюмах - Христина Корабельникова

Музика та пісні - Ірина Лазер і гурт Mavka

Асистент режисера - Наталія Дуброва

Продюсерка проєкту - Тамара Трунова

Намагання перепроживати минуле, спотворюючи його реальне обличчя з кожною ітерацією. Дитячі травми матерів і дітей, які всочують стіни сімейної оселі. І ці стіни кличуть до себе, бо саме там, між цеглинами, за шпалерами причаїлися болючі відповіді на болючі питання. У кожної наступної (за віком) персонажки – все менша здатність проговорювати власний біль, все менша віра, що її почують і зрозуміють. Суцільний комунікативний розлад. Вистава порушить прийняту парадигму сприйняття поняття сім’ї і поверне дзеркало всередину, в корінь, у дитинство дорослих травм.

Актори

Енні

Ірина Мак

Кет

Світлана Орліченко

Джо

Марина Клімова

Джен

Наталка Кобізька

Катерина Качан

Бабуся

Ірина Лазер

Придбати квитки на Дім. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Дім 31 березня 2024 в 15:00, Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра по ціні від 400 грн.

Дім. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Дім відбудеться 31 березня 2024 в 15:00 в Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра за адресою м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна).

Доставка квитків на Дім. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Дім по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Дім. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Дім цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ