1 березня 2024 в 19:00, Київ, Будинок Архітектора, вул. Бориса Грінченка, 7

Дивні люди. «Що жінці добре, то мужику кредит» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Дивні люди. «Що жінці добре, то мужику кредит»»
Київ, Будинок Архітектора, вул. Бориса Грінченка, 7 - 1 березня 2024 в 19:00

ДИВНІ ЛЮДИ. ЩО ЖІНЦІ ДОБРЕ, ТО ЧОЛОВІКУ КРЕДИТ в Києві!

Чекаємо на вас 1 березня 2024 року о 19:00 в Будинку архітектора.

А давайте зустрінемо чудове весняне свято 8 березня добре та без кредиту?

1 березня 2024 року, напередодні Жіночого дня, актори театру «ДИВНІ ЛЮДИ» зберуться на одній сцені, щоб створити святковий настрій, розсмішити і зарядити гарним настроєм милих дам. Ця комедійна святкова вистава урізноманітнить ваш вечір і запам'ятається надовго!

Похід на комедію «Що жінці добре, то чоловіку кредит» 1 березня 2024 року в Києві – кращий подарунок до свята 8 березня!

Є в нашому театрі традиція збиратися з хлопцями на сцені напередодні 8 березня та грати чоловічу виставу для жінок. І щоразу це нові проблеми, нові розмови про наших дам.

Всі ми, і чоловіки і жінки, маємо деякі омани щодо один одного. Прийнято вважати, що жінки люблять побалакати, та ось тільки багато чоловіків у цьому плані нічим не поступаються. Тому продовжуємо тему чоловічих розмов про стосунки із прекрасною половиною людства. Промиємо «кісточки» та обговоримо всі слабкі та сильні сторони взаємин. Адже кожній статі необхідно знати свої сильні сторони… щоб зуміти посміятися з своїх слабкостей!

Чому варто піти на виставу від театру «ДИВНІ ЛЮДИ»?

Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.

Можливість легко і невимушено провести час. Дізнатися більше про себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя.

Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано.

Величезна доза гумору, несподівані повороти і віртуозна гра акторів театру «ДИВНІ ЛЮДИ».

Відверті діалоги, іскрометні жарти і звичайно ж, в кращих традиціях театру, жива авторська музика.

Театральний стендап - саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. Дивні люди - це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання якими актори діляться з глядачем. Так само, це унікальне поєднання того, що вистави відбуваються у взаємодії з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це з часом перетворилося на симбіоз Театру і Stand up. Ось що являє собою театр «ДИВНІ ЛЮДИ».

Панове, запрошуємо Вас в незвичайний, але повний харизми театр «ДИВНІ ЛЮДИ»!

Вистава українською мовою. Обмеження за віком 16плюс

До зустрічі!

Придбати квитки на Дивні люди. «Що жінці добре, то мужику кредит» 1 березня 2024 в 19:00, Київ, Будинок Архітектора по ціні від 290 грн.

Дивні люди. «Що жінці добре, то мужику кредит» відбудеться 1 березня 2024 в 19:00 в Київ, Будинок Архітектора за адресою вул. Бориса Грінченка, 7.

Доставка квитків на Дивні люди. «Що жінці добре, то мужику кредит» по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Будинок Архітектора, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Будинок Архітектора, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Дивні люди. «Що жінці добре, то мужику кредит» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ