24 березня 2024 в 15:00, Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна)

Дзвінок із минулого. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Дзвінок із минулого Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Дзвінок із минулого. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Дзвінок із минулого»
Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна) - 24 березня 2024 в 15:00

Вони давно розлучилися. Вона спокійна , врівноважена і по- своєму щаслива ... без нього . У неї успішний чоловік , налагоджений бізнес , двоє дітей. Його життя теж усталилася в повсякденних турботах : роки буденності притупили біль зради ...

Але що пролунав раптово телефонний дзвінок порушує звичний плин життя , повертає їх у минуле і змушує поставити всі крапки над « i ». Чи можливо повернути те , що здавалося вже назавжди втраченим ? Одна жінка і двоє чоловіків. На перший погляд - звичайний любовний трикутник. Але один з героїв йде на ризикований психологічний експеримент. Ось тут-то і настає іспит для кожного з персонажів , де вибір вкрай жорсткий : порядність і підлість , честь і зрада ... І класична любовна історія переростає до фіналу у захоплюючий трилер .

Придбати квитки на Дзвінок із минулого. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Дзвінок із минулого 24 березня 2024 в 15:00, Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра по ціні від 350 грн.

Дзвінок із минулого. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Дзвінок із минулого відбудеться 24 березня 2024 в 15:00 в Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра за адресою м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна).

Доставка квитків на Дзвінок із минулого. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Дзвінок із минулого по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Дзвінок із минулого. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Дзвінок із минулого цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ