17 лютого 2024 в 18:00, Київ, Театр Драматургів, вул. Петра Сагайдачного, 25г

Гидке Мавпеня. Музична перформативна вистава (Театр Драматургів) Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Гидке Мавпеня. Музична перформативна вистава (Театр Драматургів)»
Київ, Театр Драматургів, вул. Петра Сагайдачного, 25г - 17 лютого 2024 в 18:00

«Гидке Мавпеня» - музична перформативна вистава, створена на основі казки «Гидке каченя» у викладенні Клариси Естес ("Жінки, що біжать з вовками").

Йдеться не про качку, і не про мавпу, але про людину. Про тебе. Бо ти станеш співучасником процесу.

Поговоримо про процес творення себе і своєї зграї.

Про огидне в нас, ретельно сховане, чи випнуте на показ. Про досвід котрий соромно визнати, страшно розділяти і часто не ясно що робити з ним далі.

Ми - люди різних професій і віку і досвіду.

Наші «дрібні» історії - частина історії світу і країни, що трансформувалася, скидала з себе віджитий досвід, набувала нового, помилялася, але йшла далі в успіхах і невдачах.У цій перформативній виставі глядач стає безпосереднім співтворцем процесу. Це шанс пройти шляхом людини в процесі творення себе і своєї зграї.

Концепт Поліни Коробейник та Вікторії Манолє. Режисерка Поліна Коробейник. Музикант і композитор Олександр Булюк. У виставі діють Анна Бахмут, Софія Салецька, Дмитро Когут, Анастасія Кашаєва, Світлана Данилова, Олександр Булюк

Придбати квитки на Гидке Мавпеня. Музична перформативна вистава (Театр Драматургів) 17 лютого 2024 в 18:00, Київ, Театр Драматургів по ціні від 500 грн.

Гидке Мавпеня. Музична перформативна вистава (Театр Драматургів) відбудеться 17 лютого 2024 в 18:00 в Київ, Театр Драматургів за адресою вул. Петра Сагайдачного, 25г.

Доставка квитків на Гидке Мавпеня. Музична перформативна вистава (Театр Драматургів) по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Театр Драматургів, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Театр Драматургів, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Гидке Мавпеня. Музична перформативна вистава (Театр Драматургів) цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ