25 лютого 2024 в 19:00, Київ, GARNISON, вул. Хрещатик, 15/4 (Пасаж)

Гурт Ukie'z Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Гурт Ukie'z»
Київ, GARNISON, вул. Хрещатик, 15/4 (Пасаж) - 25 лютого 2024 в 19:00

Ukiez — це вигадана, фактично паралельна реальність української музичної традиції. Глибинне переосмислення фольку, фундаментальний музичний експеримент і культурне роздоріжжя водночас.

Це те, чого не було, що не сталося з багатьох історичних причин, але мало би статися і стається зараз. Штучно створений але при тому цілком природний варіант розвитку вітчизняної традиції, традиції уявно не відірваної московськими кордонами від европейських, ба більше — від світових культурних контекстів.

Це і реконструкція, і конструювання, і водночас перезборка розгромленої за 300 років музичної ідентичності саме в її природній європейськості. Парадоксальний акт відродження майбутнього, антропологічна експедиція в нетрі народної пам’яті, етнографічне дослідження і, звичайно ж, мистецька розвага.

В Ukiez присутня уся та пограничність нашої культури, в якій зустрілися і козацька пісня, і поліська магія, і вольний степовий фронтир, і канадійська еміграція, і ще безліч недбало розкиданих і досі не зібраних у модерну єдність елементів. І в той же час у цей мікс з хірургічною точністю вмонтовано кельтські і ширше атлантичні музичні елементи, при чому зроблено це так, ніби вони завжди були частиною нашого музичного поля. Саме тому Ukiez, безумовно, є месіанським проєктом і фрагментом дорожної карти повернення України додому в майже втрачену нами домівку, що зветься Західною цивілізацією, чи то пак світом.

Простий, дійсно народний акустичний формат складається з музикантів: Дмитро Данов (композиція, скрипка), Богдан Буткевич (гітара, спів, тексти), Іван Семесюк (спів, банджо, духові інструменти, тексти), Антін Жуков (контрабас) та Надія Каламєєць (бек-вокал і перкусія).

Гурт засновано у 2019 році, нині має в доробку писаний наживо альбом Pohoda, студійний альбом Twin Styx з однойменним кліпом, декілька окремих сінглів. На пісню “Не віддавай своїх темряві” відзнято кліп з Юлією Паєвською Тайрою у головній ролі, режисером виступив Олександр Балтушев.

Придбати квитки на Гурт Ukie'z 25 лютого 2024 в 19:00, Київ, GARNISON по ціні від 250 грн.

Гурт Ukie'z відбудеться 25 лютого 2024 в 19:00 в Київ, GARNISON за адресою вул. Хрещатик, 15/4 (Пасаж).

Доставка квитків на Гурт Ukie'z по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, GARNISON, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, GARNISON, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Гурт Ukie'z цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ