29 березня 2024 в 18:00, Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна)

Хлібне перемир’я. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Хлібне перемир'я Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Хлібне перемир’я. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Хлібне перемир'я»
Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна) - 29 березня 2024 в 18:00

Хлібне перемир’я

Мова вистави - українська

Тривалість - 2 год. 20 хв. з антрактом

Жанр - сміятись/плакати/розуміти

Прем'єра - 28 грудня 2020 року

Автор - Сергій Жадан

Режисер - Стас Жирков

Художник - Юрій Ларіонов

Художниця по костюмам- Христина Корабельникова

Помічниця режисера - Наталія Дуброва

Композитор - Андрій Ругару

Художник з освітлення - Сергій Шалабанов

Оператор відеопроекції - Антон Столяр

Звукорежисер - Станіслав Ломаковський

Костюмерка - Людмила Савицька

Реквізиторка - Алла Кремкова

Керівник художньо-постановочної частини - Олег Пустовіт

Інженер декорацій - Юрій Бердніков

PR - Ганна Бешкенадзе

Фото - Анастасія Мантач

Дизайн - Антон Кудряшов

Продюсер проєкту - Стас Жирков

Помирає мати. Два брати – Антон і Толік збираються разом у домі дитинства, щоб вирішити, що робити далі. А за вікном – літо. А за вікном – війна. А за вікном – річка і міст. За вікном – дитинство і батько, якого вони майже не знали. За вікном – поля, які чомусь горять. За вікном – світ, але вже без мами. А мама нагорі. І купа спогадів, бо знайшли старий дипломат, а там – купа фотографій старих і прекрасних. Вони на них щасливі і живі. Тільки но переїхали у свій дім… Міст зруйнували. Весь світ залишився “десь там”.

… Брати сміються, плачуть, згадують, приймають гостей. Різних. І ви заходьте – поговоримо про перемир’я. Хлібне.

Відомий український письменник Сергій Жадан написав неймовірний текст про наше сьогодення, про те, ким ми є, про нас з вами.

“Ну і як вибиратись? Не знаю. Горить усе. Перемир’я. І ось тепер порожньо без тебе, і місце, де ти була, де чути було твій голос, наповнюється вітром, ніби дім, покинутий поспіхом, дім, у якому ще можна відчути дитяче тепло й жіноче дихання, дім, із якого ще не вивітрився дух утіхи. Дім, у якому тобі так добре велося, дім, за яким ти доглядала, про який дбала, який ти називала своїм, дім, що без тебе втратив звучання, наче скрипка, перемерзла на лютневому холоді. І ось тепер порожньо без тебе, і місце, де ти була, де чути було твій голос, наповнюється вітром, ніби дім, покинутий поспіхом, дім, у якому ще можна відчути дитяче тепло й жіноче дихання, дім, із якого ще не вивітрився дух утіхи. Дім, у якому тобі так добре велося, дім, за яким ти доглядала, про який дбала, який ти називала своїм, дім, що без тебе втратив звучання, наче скрипка, перемерзла на лютневому холоді”.

За підтримки Національної спілки театральних діячів України.

Актори

Толік

Володимир Кравчук

Дмитро Олійник

Дмитро Соловйов

Антон

Андрій Ісаєнко

Дмитро Соловйов

Тьотя Шура

Галина Корнєєва

Світлана Золотько

Дівчина 1

Ольга Карпова

Марина Клімова

Анастасія Іванюк

Дівчина 2

Марина Клімова

Анастасія Король

Коля

Володимир

Цивінський

Сергій Петько

Костянтин Костишин

Маша

Світлана Штанько

Катерина Качан

Рєнат

Сергій Коршиков

Костянтин Кириленко

Мама

Світлана Орліченко

Оксана Архангельська

Придбати квитки на Хлібне перемир’я. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Хлібне перемир'я 29 березня 2024 в 18:00, Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра по ціні від 150 грн.

Хлібне перемир’я. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Хлібне перемир'я відбудеться 29 березня 2024 в 18:00 в Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра за адресою м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна).

Доставка квитків на Хлібне перемир’я. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Хлібне перемир'я по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Хлібне перемир’я. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Хлібне перемир'я цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ