8 лютого 2024 в 18:30, Київ, MODI Art and Wine Gallery, Мала Житомирська, 17

«Клуб настільних ігор» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на ««Клуб настільних ігор»»
Київ, MODI Art and Wine Gallery, Мала Житомирська, 17 - 8 лютого 2024 в 18:30

Осіння журба, зимова нудьга, тривожні новини оточують нас в ці дні. Ми маємо бути жвавими та проактивними, щоб опиратися цим явищам. Ба більше! - можна їх атакувати та допомагати іншим у спротиві!

Тож, ми в галереї Моді створюємо Клуб настільних ігор.

Наш відвідувач знайде тут цікаве дозвілля, дружню атмосферу, добре вино та приємні знайомства. Але це лише на поверхні! – а за нею лежить глибоке дослідження впливу ігор на світосприйняття, формування думок та набуття навичок зазирнути в іншу свідомість… Або ні ) - постійні відвідувачі знайдуть відповіді на свої внутрішні питання!

Отже запрошуємо вас переконатися в цьому під час простої та водночас хитрої гри “Детектив”: ведучий загадує слово та ілюструє його підбором двох карток. Всі інші гравці - Детективи - теж знають слово, і теж підбирають під нього дві картки, але серед них є один

Конспіролог, який не знає слово… Детективам треба вичислити його дебатами та

голосуванням, а Конспірологу треба розчинитися серед Детективів, щоб не бути

викритим. Гра розвиває фантазію та способи інтерпретації того, що бачиш, навички “читання” людей й контролю емоцій. І ще це буває дуууже смішно )

Всі наші настільні ігри максимально інклюзивні, не потребують попередньої підготовки,

досвіду чи знань – кожен зможе взяти участь, незалежно від попереднього досвіду, віку. Одна гра може тривати від півгодини до години. В разі швидкого процесу можна зіграти декілька раундів однієї гри або в кілька ігор по черзі.

Організатор-ведучий - Антон Фурманюк, маріуполець, має 10 років досвіду з різними іграми, любить їх творити й організовувати, бо вважає, що настільні ігри - гарний спосіб отримати нові знайомства та, навіть, дружбу.

Вартість участі – 250 грн за передплатою (з яких 200 грн – депозит, тобто сума, яку повністю можна використати на вино, інші напої, закуски й смаколики згідно богемних ціна закладу).

«Клуб настільних ігор» відбуваються по четвергах 18:30-21:00 в богемному місці в MODI Art&Wine Gallery (адреса: м.Київ, вул. Мала Житомирська 17).

Любите вино та ігри – значить, ви у Моді! )

Придбати квитки на концерт «Клуб настільних ігор» 8 лютого 2024 в 18:30, Київ, MODI Art and Wine Gallery по ціні від 250 грн.

«Клуб настільних ігор» відбудеться 8 лютого 2024 в 18:30 в Київ, MODI Art and Wine Gallery за адресою Мала Житомирська, 17.

Доставка квитків на «Клуб настільних ігор» по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, MODI Art and Wine Gallery, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, MODI Art and Wine Gallery, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на «Клуб настільних ігор» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ