17 лютого 2024 в 18:00, Київ, Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня», вул. Миколайчука, 3-а

Коханий нелюб (Театр Берегиня) Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Коханий нелюб (Театр Берегиня)»
Київ, Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня», вул. Миколайчука, 3-а - 17 лютого 2024 в 18:00

Коханий нелюб

музична комедія на 2 дії

Що може бути прекрасніше, ніж момент зародження кохання між чоловіком та жінкою? Буря емоцій, нелектрезована пристрастями атмосфера.., а якщо обидва учасники історії мають почуття гумору та схильність до розіграшів, то спокійне життя для оточуючих не зможе гарантувати ніхто.

Ми запрошуємо на виставу, в якій поєднаємо інтригу, трішки шекспірівської філософії, музику бароко, фольклор та сучасні ритми. Ми точно впевнені, що час, який ви проведете з нами подарує радість та впевненість , що кохання врятує світ

Придбати квитки на Коханий нелюб (Театр Берегиня) 17 лютого 2024 в 18:00, Київ, Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» по ціні від -1.

Коханий нелюб (Театр Берегиня) відбудеться 17 лютого 2024 в 18:00 в Київ, Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» за адресою вул. Миколайчука, 3-а.

Доставка квитків на Коханий нелюб (Театр Берегиня) по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня», Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня», де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Коханий нелюб (Театр Берегиня) цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ