14 жовтня 2023 в 19:00, Київ, Будинок культури НТУУ (КПІ), пр. Перемоги, 37

Наоні Оркестра. Музика Незламних Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Наоні Оркестра. Музика Незламних»
Київ, Будинок культури НТУУ (КПІ), пр. Перемоги, 37 - 14 жовтня 2023 в 19:00

Замовити та купити квитки НА КОНЦЕРТ Національного академічного оркестру народних інструментів України НАОНІ можливо онлайн через інтернет.

Національний академічний оркестр народних інструментів України запрошує Bac на Концерт НАОНІ: МУЗИКА НЕЗЛАМНИХ, до дня, свята, Покрови Пресвятої Богородиці, що відбудеться 14 Жовтня 2023 р., о 19:00, за адресою: Центр культури і мистецтв

НТУУ "КПІ" Берестейський проспект, 37

Не запізнюйтесь, буде шкода скорочувати тривалість враження.

Захід передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки!

У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення у безпечному місці, після чого концерт буде продовжено!

Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 15 хвилин після її закінчення (але не пізніше 20:20).

Слава Україні!

Придбати квитки на концерт Наоні Оркестра. Музика Незламних 14 жовтня 2023 в 19:00, Київ, Будинок культури НТУУ (КПІ) по ціні від 220 грн.

Наоні Оркестра. Музика Незламних відбудеться 14 жовтня 2023 в 19:00 в Київ, Будинок культури НТУУ (КПІ) за адресою пр. Перемоги, 37.

Доставка квитків на Наоні Оркестра. Музика Незламних по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Будинок культури НТУУ (КПІ), Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Будинок культури НТУУ (КПІ), де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Наоні Оркестра. Музика Незламних цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ