11 лютого 2024 в 16:00, Київ, MODI Art and Wine Gallery, Мала Житомирська, 17

Pink Floyd - як мистецтво. Мультимедійна лекція Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Pink Floyd - як мистецтво. Мультимедійна лекція»
Київ, MODI Art and Wine Gallery, Мала Житомирська, 17 - 11 лютого 2024 в 16:00

Pink Floyd - як мистецтво. Мультимедійна лекція

На мультимедійній лекції ми поговоримо про вплив гурту Pink Floyd на масову культуру. Про те, які рядки з їхніх пісень стали мемами, а обкладинки альбомів лягли в основу різноманітних витворів сучасного мистецтва – картин, скульптур, колажів, компьютерних анімацій. Наприкінці ми познайомимось з творчістю дивного дизайнера Сторма Торгесона, який створив обкладинки альбомів групи і якого по праву називають шостим учасником Pink Floyd. Ми побачимо декілька десятків його робіт, які за своєю яскравістю та виразністю можуть змагатись з картинами Далі. Після лекції послухаємо найкращі кавери групи, створені в різних країнах світу і звичайно, “Червону калину” – хіт, який був записаний учасниками групи нещодавно в знак підтримки боротьби України з агресором.

Приходьте, буде пізнавально!

Лектор - Сергій Доценко, кандидат фіз-мат. наук, доцент в галузі прикладної математики та інформатики. Мистецтво є захопленням лектора протягом десятилітть. Веде лекції нестандартно - бачить і тлумачить арт так, як суто творчі люди не здатні. Лекції проводить інтерактивно, задає цікаві питання аудиторії. Після лекції відбувається коротке обговорення, де учасники події можуть задати питанння, висловити свою думку та поділитись враженнями з аудиторією.

Вартість участі в лекції за передплатою 250 грн (що включають 150 грн барний депозит, тобто вино й закуска на цю суму).

Наші арт- й мультимедійні лекції регулярно відбуваються в богемному місці в оточенні картин – в MODI Art&Wine Gallery (адреса: м.Київ, вул. Мала Житомирська 17 - https://www.facebook.com/modigallery/events ). Тел. для довідок: 380 66 355 1847.

Любите вино й мистецтво – значить, в у Моді )

Придбати квитки на Pink Floyd - як мистецтво. Мультимедійна лекція 11 лютого 2024 в 16:00, Київ, MODI Art and Wine Gallery по ціні від 250 грн.

Pink Floyd - як мистецтво. Мультимедійна лекція відбудеться 11 лютого 2024 в 16:00 в Київ, MODI Art and Wine Gallery за адресою Мала Житомирська, 17.

Доставка квитків на Pink Floyd - як мистецтво. Мультимедійна лекція по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, MODI Art and Wine Gallery, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, MODI Art and Wine Gallery, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Pink Floyd - як мистецтво. Мультимедійна лекція цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ