17 березня 2024 в 15:00, Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна)

Поїхати не можна залишитися. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Поїхати не можна залишитися Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Поїхати не можна залишитися. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Поїхати не можна залишитися»
Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна) - 17 березня 2024 в 15:00

Пїхати не можна залишитися

Мова вистави - українська, суржик. У виставі використовується ненормативна лексика.

Додаткова інформація - 16 / у виставі присутні сцени тютюнопаління.

Тривалість - 80 хвилин

Жанр - Лірична комедія про кохання, Польщу, кота Фердінанда, гастарбайтерів та київського юриста.

Прем'єра - 30 cічня 2021 року

Автор - Ігор Носовський

Режисерка - Таня Губрій

Художник-постановник - Юрій Ларіонов

Художниця по костюмам - Христина Корабельникова

Помічниця режисерки - Тетяна Хоменко,Наталія Дуброва

Продюсер - Стас Жирков

Ця історія про Максима. Максима легко впізнати в одному з ваших знайомих – випускник з юридичною освітою, без роботи за фахом та стабільного заробітку. І Макс ніби все зробив як має бути – отримав престижну професію, має власну квартиру в Києві та дівчину Лєну. Проте, в Києві йому живеться не так як мріялось – диплом юриста виявився не потрібним, а гроші на весілля треба десь шукати. Макс прагне більшого і, за рекомендацією знайомого, вирішує їхати до Польщі на заробітки. Але що чекатиме його там – казочка про кар’єрний зріст та щасливу сім’ю, чи сувора реальність з усіма форс-мажорами?

Добре там, де нас нема. За статистикою більше 3-х мільйонів українців працюють за кордоном. Чому так стається? Ніби все добре, ніби і земля і руки-ноги є, і голова на плечах, але все одно нам не вдається влаштувати своє життя в рідній країні. Через інтернет, соціальні мережі, завдячуючи яким ми практично розучилися спілкуватись вживу, ми бачимо як добре десь там. Здається, що за кордоном все легко, там на кожного чекає справжнє щастя, великі можливості. Наша реальність ввижається сірою, поганою – тож хочеться втекти в красиву закордонну картинку, де все буде добре, або ж.. все-таки лишитись і спробувати владнати все тут.

“Поїхати не можна залишитися” – де має стояти кома? Кожен обиратиме для себе.

Актори

Макс

Макар Тихомиров

Максим Девізоров

Максим Рягін

Владислав Писаренко

Лєна

Катерина Савенкова

Анастасія Глущак

Анастасія Іванюк

Женя

Костянтин Кириленко

Богдан Данилюк

Артур Логай

Олексійович

Володимир Цивінський

Поліцейський

Станіслав Мухін

Мама

Наталія Циганенко

Оксана Архангельська

Сусідка

Ірина Мельник

Тетяна Комарова

Їжачок в тумані

Костянтин Шахман

Придбати квитки на Поїхати не можна залишитися. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Поїхати не можна залишитися 17 березня 2024 в 15:00, Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра по ціні від 400 грн.

Поїхати не можна залишитися. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Поїхати не можна залишитися відбудеться 17 березня 2024 в 15:00 в Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра за адресою м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна).

Доставка квитків на Поїхати не можна залишитися. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Поїхати не можна залишитися по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Поїхати не можна залишитися. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Поїхати не можна залишитися цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ