10 лютого 2024 в 12:00, Київ, Етнопростір «Дерево Життя» (зустріч біля УКРПОШТИ), вул Костянтинівська, 10

Родинні посиденьки «Секрети жіночої скрині» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Родинні посиденьки «Секрети жіночої скрині»»
Київ, Етнопростір «Дерево Життя» (зустріч біля УКРПОШТИ), вул Костянтинівська, 10 - 10 лютого 2024 в 12:00

Що приховує у собі жіноча скриня? Як вона виглядала і яке мала призначення? Що саме складали до скрині та в яких обрядах скриню використовували?

У одному з найстаріших будинків Подолу на вас чекає живе спілкування з частуваннями, піснями, приміркою традиційного одягу та відтворенням давніх обрядів. Пригадайте забуті українські традиції та зарядіться позитивом на цілий рік!

Придбати квитки на Родинні посиденьки «Секрети жіночої скрині» 10 лютого 2024 в 12:00, Київ, Етнопростір «Дерево Життя» (зустріч біля УКРПОШТИ) по ціні від 600 грн.

Родинні посиденьки «Секрети жіночої скрині» відбудеться 10 лютого 2024 в 12:00 в Київ, Етнопростір «Дерево Життя» (зустріч біля УКРПОШТИ) за адресою вул Костянтинівська, 10.

Доставка квитків на Родинні посиденьки «Секрети жіночої скрині» по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Етнопростір «Дерево Життя» (зустріч біля УКРПОШТИ), Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Етнопростір «Дерево Життя» (зустріч біля УКРПОШТИ), де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Родинні посиденьки «Секрети жіночої скрині» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ