20 березня 2024 в 18:00, Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна)

Романтика. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Романтика Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Романтика. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Романтика»
Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна) - 20 березня 2024 в 18:00

Романтика

Мова вистави - українська

Тривалість - 1 год. 20 хв.

Жанр - Тихий трилер

Прем'єра - 15 червня 2019 року

Автор - Микола Хвильовий, сценічна редакція Олександра Середіна за мотивами повісті "Я (Романтика)"

Режисер - Олександр Середін

Художниця - Олеся Головач

Звукорежисер - Станіслав Ломаківський

Художниця зі світла - Тетяна Кислицька

Помічниця режисера - Тетяна Хоменко

Продюсери проєкту - Стас Жирков

- Тамара Трунова

Як стається так, що молоді, талановиті, закохані, світлі люди зустрічаються зі злом і чому воно отримує над ними владу? Нас виховують, плекаючи цінності добра, моралі та любові – тоді як стається так, що в історії людства трапляються страшні періоди війн, терору, масових вбивств? Режисер спонукає глядачів зробити припущення, пофантазувати на тему подій, що відбулися до та після описаної в творі «Я (Романтика)» історії. Сюрреалістичні, абсурдистські фрагменти минулого героїв: Андрюші, доктора Тагабата, матері – допомагають глибше зазирнути в п’єсу та відчути психологічний стан головного героя, з усією роздвоєністю його душі в протиборстві добра та зла: «Я — чекіст, але і людина».

Олександр Середін, режисер, драматург:

«Це вистава для тих, хто не чекає від театру моралізаторства, повторення добре відомих істин. Я вважаю, що театр, в першу чергу, має провокувати глядача на емоції. Нові чи давно забуті. Перша частина вистави — новели, які створюють всередині глядача психологічний стан схожий на відчуття головного героя “Романтики”. Коли у виставі ці п’ять новел пройдені, – в просторі сцени, не літератури, – стає значно зрозуміліше першоджерело, з’являється правильне відчуття шостої частини, яка базується на тексті Миколи Хвильового».

Юрій Володарський, критик, журналіст, публіцист:

«Постановка Середина представляет собой торжество абсурдистской эстетики над скучной конкретикой и дает такой широкий простор для трактовок, что Хвылёвому и не снилось».

Вікторія Федоріна, головна редакторка KyivDaily:

«Хвылевой появляется не сразу, но все, происходящее на сцене вызывает не скуку, а удивление. Потому что происходящее на сцене — уместно. Хвылевой наступает вдруг, сразу под дых. Оказавшись с ним один на один, понимаешь — только так Хвылевой сам себя и поставил бы. Середин — умный отстраненный режиссер, минимальными подручными средствами (все они — театральные) показавший жизнь чека, ужас, одиночество, болезнь, несчастье века».

Актори

Жінка, вихователька, матір, доктор Тагабат, медсестра

Тетяна Круліковська

Я, зек, дитина, монахиня, Дегенерат, доктор Тагабат

Сергій Коршиков

Антон Височанський

Я, зек, дитина, монахиня, Андрюша, доктор Тагабат

Антон Вахліовський

Я, зек, дитина, Андрюша, доктор Тагабат

Дмитро Соловйов

Я, зек, дитина, монахиня, Андрюша, хворий, Дегенерат, найжорстокіший

Михайло Досенко

Олег Гоцуляк

Я, зек, дитина, монахиня, Андрюша, лікар, обиватель

Костянтин Кириленко

Артур Логай

Придбати квитки на Романтика. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Романтика 20 березня 2024 в 18:00, Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра по ціні від 350 грн.

Романтика. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Романтика відбудеться 20 березня 2024 в 18:00 в Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра за адресою м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна).

Доставка квитків на Романтика. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Романтика по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Романтика. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Романтика цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ