15 жовтня 2023 в 16:00, Київ, Арт- простір UYAVA (ВДНГ), вул. Академіка Глушкова, 1

ЩУКАРИБА, МС РЕП, CHOCOLLAB та MR SUNNY на UYAVA Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «ЩУКАРИБА, МС РЕП, CHOCOLLAB та MR SUNNY на UYAVA»
Київ, Арт- простір UYAVA (ВДНГ), вул. Академіка Глушкова, 1 - 15 жовтня 2023 в 16:00

ЩУКАРИБА, МС РЕП, CHOCOLLAB та MR SUNNY в арт-просторі UYAVA 15 жовтня

Передостанній вікенд на UYAVA має бути спекотним, незважаючи на градуси цельсія за вікном. Цей склад артистів, 100% не дасть вам хоч на секунду подумати про холод:

ЩУКАРИБА — руйнівники терміну "шароварщина", цей гурт точно покаже вам, що таке справжня українська традиційна музика. У 2023 році ЩукаРиба почала співпрацювати з київським артистом, музикантом та ді-джеєм Chocollab, де вони разом шукають різні цікаві форми звучання українського фольклору у поєднанні із сучасною музикою.

MC РЕП — фанко-джазо-рнб-хіпхоп проєкт Михайла Галактіонова, він же МС РЕП — талановитий музикант та автор іронічних треків на суржику, які 100% стануть вашими улюбленими. Проєкт з'явився задля того, щоб збирати гроші на ЗСУ та підіймати настрій українцям.

CHOCOLLAB — DJ проект Діми Олексіенка, резидент об'єднання GRV GRV, який крутить швидку електронну музику починаючи від 140 bpm. В своїх сетах він поєднує такі жанри, як: Break, Jungle, House, Techno, Electro та Hip-hop

MR SUNNY — резидент культової dance-радіостанції KISS FM Ukraine, невід'ємна частина історії українських і міжнародних фестивалів, таких як Global Gathering Ukraine, LiveEnergy, GEM Fest, Білі Ночі, Polyana, MRPL Fest, BeLive, Underhill, а також, найбільших івентів KISS FM.

Вдягайтесь тепліше, а додаткове тепло в якості пледів та смачних гарячих напоїв ми беремо на себе.

ДЕ? КОЛИ?

15 жовтня, 16:00 — 20:00

UYAVA на ВДНГ, проспект Академіка Глушкова 1 (Сад Бажань, від головного входу праворуч до оранжереї)

Важливо! Поряд з локацією знаходяться два укриття та метро «Виставковий Центр»

Придбати квитки на ЩУКАРИБА, МС РЕП, CHOCOLLAB та MR SUNNY на UYAVA 15 жовтня 2023 в 16:00, Київ, Арт- простір UYAVA (ВДНГ) по ціні від 200 грн.

ЩУКАРИБА, МС РЕП, CHOCOLLAB та MR SUNNY на UYAVA відбудеться 15 жовтня 2023 в 16:00 в Київ, Арт- простір UYAVA (ВДНГ) за адресою вул. Академіка Глушкова, 1.

Доставка квитків на ЩУКАРИБА, МС РЕП, CHOCOLLAB та MR SUNNY на UYAVA по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Арт- простір UYAVA (ВДНГ), Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Арт- простір UYAVA (ВДНГ), де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на ЩУКАРИБА, МС РЕП, CHOCOLLAB та MR SUNNY на UYAVA цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ