5 березня 2024 в 18:00, Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна)

Сімейний альбом / Album di Famiglia. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Сімейний альбом / Album di Famiglia Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Сімейний альбом / Album di Famiglia. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Сімейний альбом / Album di Famiglia»
Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна) - 5 березня 2024 в 18:00

Сімейний альбом / Album di Famiglia

Мова вистави - без слів

Тривалість - 1 год. 30 хв. без антракту

Жанр - Трагікомедія про вареники та 90-ті

Прем'єра - 14 грудня 2019 року

Автор - Маттео Спіацці (Італія)

Режисер-постановник - Маттео Спіацці (Італія)

Художник - Юрій Ларіонов

Художниця костюмів та масок - Христина Корабельникова

Помічниця режисера - Наталія Дуброва

Перекладачка - Юлія Ковальчук

Музичне оформлення - Олександр Курій, Маттео Спіацці

Світло - Сергій Шалабанов, Ніна Глібовець

Звук - Станіслав Ломаковський, Людмила Гібало

Художниці-бутафори - Марія Погребняк, Наталія Ягупова, Марина Константинова

Костюмерки - Людмила Савицька, Тетяна Старченко

Гримерка - Юлія Гуляєва

Реквізиторки - Алла Кремкова, Анастасія Боровська

Кравчині - Людмила Кисель, Наталія Недашківська

Інженер декорацій - Юрій Бердніков

Керівник художньо-постановочної частини - Олег Пустовіт

Продюсери проєкту - Тамара Трунова

- Стас Жирков

Що таке сім’я?

Щоб знайти відповідь на це запитання запрошуємо зазирнути в шпарини старого будинку. Ми підглядатимемо за життям сім’ї, що проживає в Україні в 90-х роках. Сім’ї, в якій поєднують своє буття три покоління. Те, що раніше мало величезне значення – дуже швидко перестає цінуватись нащадками. Ми перемістимось в часи розпаду СРСР, опинимось на зломі часів. Саме тоді, коли Америка почала з’являтись на полицях наших магазинів.

І давайте уявимо, що всі актори будуть в масках? В модернових масках «Commedia dell’Arte».

Як же без них? Адже, режисер цієї вистави – Маттео Спіацці (Італія).

Маттео Спіацці (Італія) – відомий режисер, актор, викладач драми та організатор театральних подій. Працював в театрах Італії, Польщі, Словенії, Естонії, Австрії, Білорусі, Росії, Еквадорі. Маттео спеціалізується на сучасній «Commedia dell’Arte» («Комедія масок») – вид італійського народного театру, вистави якого створюються методом імпровізації, за участю професійних акторів, одягнених в маски.

«Сімейний альбом/ Album di Famiglia» перша вистава Маттео Спіацці (Італія) в Україні. Виставу створено за підтримки Посольства Італії в Україні та Італійського інституту культури в Україні.

Якщо вам не вистачає нових, унікальних театральних вражень – ця вистава точно для вас. Італійський театр в Україні — став натхненням та незабутнім досвідом для наших акторів. Тож ми вирішили розділити ці емоції з найріднішими – нашими глядачами.

Вистава-переможець ІІІ Фестивалю-премії “GRA” 2019-го року – «Найкраща пошуково-експериментальна вистава».

Актори

Олег Стефан

Анастасія Пустовіт

Михайло Досенко

Олександр Піскунов

Тетяна Круліковська

Антон Вахліовський

Катерина Качан

Олег Гоцуляк

Придбати квитки на Сімейний альбом / Album di Famiglia. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Сімейний альбом / Album di Famiglia 5 березня 2024 в 18:00, Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра по ціні від 150 грн.

Сімейний альбом / Album di Famiglia. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Сімейний альбом / Album di Famiglia відбудеться 5 березня 2024 в 18:00 в Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра за адресою м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна).

Доставка квитків на Сімейний альбом / Album di Famiglia. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Сімейний альбом / Album di Famiglia по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Сімейний альбом / Album di Famiglia. Театр драми і комедії «На лівому березі»: Сімейний альбом / Album di Famiglia цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ