12 листопада 2019 в 19:00, Київ, Будинок звукозапису Українського радіо,

Совершенные Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Совершенные»
Київ, Будинок звукозапису Українського радіо, - 12 листопада 2019 в 19:00

Kyiv Symphony Orchestra

Луїджі Ґаджеро, дириґент

Діна Писаренко, фортепіано

Роберт Шуман. Концерт для фортепіано з оркестром (ля мінор), op. 54 (1845).

Володимир Загорцев. «Градації» (1966). Українська прем’єра.

Людвіг ван Бетховен. Симфонія №8 (фа мажор), ор. 93 (1812).

Назва цього концерту попри удавану провокативність походить від відомого виразу Роберта Шумана «Töne sind höhere Worte». «Höhere», власне, і перекладається як «довершені». З іншими словами складніше. Серед можливих українських варіантів фрази, яка бездоганно звучить німецькою і всередині німецької культури, але досить кострубато у перекладі та еквівалентах – «Звуки понад слова», «Вище слова звук», «І на початку був звук», «Музика починається там, де закінчується слово», «Де слова безсилі, говорить музика». Фактично ж фраза Шумана не про ієрархію, в якій музика перемагає слово, а про єдину шкалу, на якій (музичний) тон є найдовершенішою формою слова.

Власне, шуманівську назву для концерту запропонував головний дириґент Kyiv Symphony Orchestra Луїджі Ґаджеро. Він же і пояснює поетику програми:

«Поезія та музика для Шумана перебувають у надзвичайній близькості. Коли він говорить, що Тони є довершеною формою слова, він хоче підкреслити, що музика «користується» звуками у такий самий спосіб, як і поезія вживає слова. Єдина відмінність: музика користується вищим, світлішим вокабуляром.

Своєю музичною поезією Шуман запрошує нас у світ фантазіювання. Втім, для покоління романтиків фантазія є релігійним та містичним досвідом. Вона – це істина, яку ми іноді можемо осягнути, перебуваючи у нашому реальному, але хибному світі.

Жоден з композиторів не схиляється перед Людвігом вам Бетховеном більше, аніж Шуман, який бере бетховенську творчість за модель власної. Бетховен дійсно є одним із найбільших революціонерів в музиці: одинока людина зі своїми страстями, радощами і прикрощами «входить» в класичну музику разом із ним.

Так, усі композитори-попередники очевидно могли писати «особисту», «оригінальну» музику, але все ж вони були зв’язані правилами, які диктувала обрана музична форма (соната, симфонія, менует, фуга…) У Бетховена «суб’єкт» вперше поставив під сумнів ці форми, він змінює або знищує їх у той момент, коли форми стикаються з особистою волею композитора.

Восьма симфонія Бетховена є парадигмою руйнування «старого світу». Хоча зазвичай її трактують як радісний твір, проте я вважаю, що у цій симфонії ми бачимо, як світ, який щасливо існував до цього моменту, розбивається і руйнується з жахливим рокотом… Восьма – про неможливість написання симфоній надалі… Це може бути дивно, але щось зсередини, як рак, руйнує все… Вона, на мій погляд, одна з істинно трагічних творінь в європейській музичній історії.

З «руїн» класики Шуман, керований духом Бетховена, відновить його фантастичний світ, ідеально представлений у фортепіанному концерті.

Блискавично перенісшись у майбутнє, ми виконаємо також «Градації» Володимира Загорцева, який, ймовірно, був за часів українського авангарду одним з найбільш фантазійних композиторів, і якому, як і Шуману, доведеться воскресити мову з попелу «старого світу», який тільки-но розпався…»

«Градації» Загорцева виконуватимуться в Україні вперше. До цього вони звучали лише раз, у США, завдяки легендарному дириґенту Зубіні Меті та Нью-Йоркському філармонічному оркестру. Українська прем’єра стала можливою завдяки титанічній праці композитора Олексія Войтенка, який наново набрав цю напрочуд складну графічну партитуру спеціально для даного концерту.

Придбати квитки на Совершенные 12 листопада 2019 в 19:00, Київ, Будинок звукозапису Українського радіо по ціні від 149 грн.

Совершенные відбудеться 12 листопада 2019 в 19:00 в Київ, Будинок звукозапису Українського радіо за адресою .

Доставка квитків на Совершенные по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Будинок звукозапису Українського радіо, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Будинок звукозапису Українського радіо, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Совершенные цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!



Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ