23 березня 2024 в 17:00, Київ, Підвал Культури, вул. Гончара, 30А

Спокуса (театр Маскам Рад) Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Спокуса (театр Маскам Рад)»
Київ, Підвал Культури, вул. Гончара, 30А - 23 березня 2024 в 17:00

лірична комедія

Джулія вродлива, розумна і талановита. Завдяки такому рідкісному поєднанню властивостей вона завжди легко досягає свого. Ось вже багато років вона – зірка лондонських підмостків, портрети Джулії – на обкладинках усіх англійських журналів, їй пишуть листи, до неї стоять у черзі за автографами, її оточує натовп шанувальників різного віку. Чоловік Джулії - не тільки найкрасивіший чоловік у Лондоні, але ще й талановитий продюсер У них є син - теж гарний і розумний юнак. Загалом у Джулії є ВСЕ. Про щось більше і краще навіть мріяти складно. Але ж людина не може не мріяти... І ось ніби за помахом чарівної палички на шляху далеко не святої Джулії з'являється спокуса - в образі дуже гарного юнака...

Легка, яскрава, комедійно-іронічна розповідь - разом з тим вона така вивірена і чітка, що здається малюнком, зробленим пером на папері без відриву руки.

Яскраві красиві персонажі, живий вокал, унікальне музичне оформлення вистави, його точний іронічний малюнок та витончений модерновий стиль – все це запорука вашого прекрасного настрою не лише на один вечір, а й на перспективу.

Режисер Петро Миронов

У ролях Петро Миронов, Олена Раєвська, Антон Барабан

Частину коштів спрямовуємо на підтримку Сил оборони України Джулія вродлива, розумна і талановита. Завдяки такому рідкісному поєднанню властивостей вона завжди легко досягає свого. Ось вже багато років вона – зірка лондонських підмостків, портрети Джулії – на обкладинках усіх англійських журналів, їй пишуть листи, до неї стоять у черзі за автографами, її оточує натовп шанувальників різного віку. Чоловік Джулії - не тільки найкрасивіший чоловік у Лондоні, але ще й талановитий продюсер У них є син - теж гарний і розумний юнак. Загалом у Джулії є ВСЕ. Про щось більше і краще навіть мріяти складно. Але ж людина не може не мріяти... І ось ніби за помахом чарівної палички на шляху далеко не святої Джулії з'являється спокуса - в образі дуже гарного юнака...

Легка, яскрава, комедійно-іронічна розповідь - разом з тим вона така вивірена і чітка, що здається малюнком, зробленим пером на папері без відриву руки.

Яскраві красиві персонажі, живий вокал, унікальне музичне оформлення вистави, його точний іронічний малюнок та витончений модерновий стиль – все це запорука вашого прекрасного настрою не лише на один вечір, а й на перспективу.

Режисер Петро Миронов

У ролях Петро Миронов, Олена Раєвська, Антон Барабан

Придбати квитки на Спокуса (театр Маскам Рад) 23 березня 2024 в 17:00, Київ, Підвал Культури по ціні від 200 грн.

Спокуса (театр Маскам Рад) відбудеться 23 березня 2024 в 17:00 в Київ, Підвал Культури за адресою вул. Гончара, 30А.

Доставка квитків на Спокуса (театр Маскам Рад) по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Підвал Культури, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Підвал Культури, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Спокуса (театр Маскам Рад) цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ