17 березня 2024 в 17:00, Київ, Театральна зала Київської фортеці, вул. Госпітальна, 24А, вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 і 14

Таємниця крилатого лицаря (Театр Маскам Рад) Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Таємниця крилатого лицаря (Театр Маскам Рад)»
Київ, Театральна зала Київської фортеці, вул. Госпітальна, 24А, вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 і 14 - 17 березня 2024 в 17:00

Ця комедія - ваш ШАНС відволіктись від буремної буденності і зануритись до захоплюючих романтичних подій, що відбуваються у Парижі саме зараз.

Серж - модний художник. У нього є успіх, слава, гроші. На одній з своїх персональних виставок він зустрічає загадкову жінку...

Отже, знову про кохання!

Тільки у Театрі "Маскам Рад"! ДО РІЗДВЯНО-НОВОРІЧНИХ СВЯТ

Тільки у Театрі "Маскам Рад"!

Детектив, мелодрама, комедія - в одному флаконі

На кілька годин ми вихопимо вас із буденного і буремного сьогодення і зануримо до захоплюючих подій у святковому Парижі та неповторної атмосфери Київської фортеці.

Режисер Петро Миронов

За п`єсою (2023) Інни Гончарової

Серж Рампоно - Петро Миронов

Марі де Флер - Інна Гончарова

ПРЕМ`ЄРА

Придбати квитки на Таємниця крилатого лицаря (Театр Маскам Рад) 17 березня 2024 в 17:00, Київ, Театральна зала Київської фортеці по ціні від 200 грн.

Таємниця крилатого лицаря (Театр Маскам Рад) відбудеться 17 березня 2024 в 17:00 в Київ, Театральна зала Київської фортеці за адресою вул. Госпітальна, 24А, вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 і 14.

Доставка квитків на Таємниця крилатого лицаря (Театр Маскам Рад) по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Театральна зала Київської фортеці, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Театральна зала Київської фортеці, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Таємниця крилатого лицаря (Театр Маскам Рад) цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ