17 травня 2024 в 19:00, Київ, КУЛЬТ театр, вул. Чикаленка, 14

Театральна вистава «Таємниці чорного екрана» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Театральна вистава «Таємниці чорного екрана»»
Київ, КУЛЬТ театр, вул. Чикаленка, 14 - 17 травня 2024 в 19:00

Семеро друзів збираються у вечір п'ятниці, щоб розважитись, потеревенити, а заразом і познайомитися з новою дівчиною одного з них. На жаль, чоловік приходить сам, без подружки, посилаючись на те, що вона захворіла. Але від цього вечір не став менш цікавим. Господиня дому пропонує своїм гостям зіграти у гру, за правилами якої всі повідомлення, які надходять на їхні телефони, мають бути зачитані вголос, а на всі дзвінки потрібно відповідати через гучний зв'язок.

У процесі гри з глибин чорних екранів на всезагальний осуд виповзають маленькі та великі секрети. І перед героями, а разом з ними й перед глядачами, постає питання: наскільки велику роль відіграють у нашому житті таємниці? Крок за кроком перед нами розмотується клубок одкровень, які ведуть від перипетії до перипетії у стосунках персонажів і, зрештою, кінець вечора виявляється геть непередбачуваним.

А, може, ця гра - просто вияв чиєїсь бурхливої фантазії?

Ролі виконують: Наталя Музичко, Дмитро Басій, Інна Бовкун-Мішакіна, Павло Власенко, Юлія Дідик, Олексій Вансовський, Денис Дикий

Тривалість вистави 90 хв.

Обмеження за віком: 16 плю

Придбати квитки на Театральна вистава «Таємниці чорного екрана» 17 травня 2024 в 19:00, Київ, КУЛЬТ театр по ціні від 300 грн.

Театральна вистава «Таємниці чорного екрана» відбудеться 17 травня 2024 в 19:00 в Київ, КУЛЬТ театр за адресою вул. Чикаленка, 14.

Доставка квитків на Театральна вистава «Таємниці чорного екрана» по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, КУЛЬТ театр, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, КУЛЬТ театр, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Театральна вистава «Таємниці чорного екрана» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ