9 березня 2024 в 18:00, Київ, КУЛЬТ театр, вул. Чикаленка, 14

Театральне об'єднання Fe.Nik.S «Second hand, або Якщо одяг заважає - знімай» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Театральне об'єднання Fe.Nik.S «Second hand, або Якщо одяг заважає - знімай»»
Київ, КУЛЬТ театр, вул. Чикаленка, 14 - 9 березня 2024 в 18:00

Філософська комедія від метрів української фантастики Генрі Лайона Олді. Для тих, хто не знає – це всесвітньовідомий дует двох українських письменників Олега Ладиженського та Дмитра Громова.

Отже, перед нами – ще один оригінальний погляд на потойбічне життя. Уявіть собі, що ви після смерті опинилися в Місті. Абстрактному Місті, де можна відпочити перед наступним життям: сходити в сауну з пацанами; або гуляти вулицями, на яких завжди ні день, ні ніч; або сидіти в ресторанах… чи економічних їдальнях для бідних.

Але найголовніше – це встигнути на шопінг. Безліч магазинів, в яких можна купити собі наступне життя за смаком. Смокінг оперного співака, робочий комбез тракториста, халат хірурга… А якщо грошей у вас небагато – доведеться пройтися по секонд-хендам.

Ось до одного такого магазинчика і завітали двоє героїв. Перша – жіночка на прізвисько Хомо Дазяйка. Кухня, прибирання, діточки, варенички, борщі. Другий – одіозний чел на прізвисько Блін Попріколу. Тачки, тьолки, бабки, розбірки. І обидва хочуть у майбутньому житті спробувати щось нове. От тільки…

Безпринципні діалоги «за життя», лінгвістичний оргазм, фірмовий гумор… І думки. Безліч думок. І найголовніша з них: а чи треба чекати смерті, щоб розпочати нове життя?

У ролях: Володимир Лікутін, Олексій Вансовський, Артем Келлер, Марія Дударь.

Режисер: Сергій Федорчук.

Придбати квитки на концерт Театральне об'єднання Fe.Nik.S «Second hand, або Якщо одяг заважає - знімай» 9 березня 2024 в 18:00, Київ, КУЛЬТ театр по ціні від 200 грн.

Театральне об'єднання Fe.Nik.S «Second hand, або Якщо одяг заважає - знімай» відбудеться 9 березня 2024 в 18:00 в Київ, КУЛЬТ театр за адресою вул. Чикаленка, 14.

Доставка квитків на Театральне об'єднання Fe.Nik.S «Second hand, або Якщо одяг заважає - знімай» по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, КУЛЬТ театр, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, КУЛЬТ театр, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Театральне об'єднання Fe.Nik.S «Second hand, або Якщо одяг заважає - знімай» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ