27 березня 2024 в 12:00, Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках., вул. Липська 15/17

Тореадори з Васюківки (Театр юного глядача) Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Тореадори з Васюківки (Театр юного глядача)»
Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках., вул. Липська 15/17 - 27 березня 2024 в 12:00

«Дружба. Велике це слово — дружба. Мабуть, найбільше з усіх слів людських». Надзвичайні пригоди двох найкращих друзів і напарників Яви Рень і Павлуші Завгороднього у школі вдома та на безлюдному острові. Непосидючого Яву та більш спокійного й розважливого Павлушу об'єднує щире бажання прославитися на весь світ. Для цього вони впродовж усієї історії намагаються стати тореадорами, вивести новий сорт кукурудзи, але найголовнішою місією для друзів виявляється — викрити шпигунів зі свого села. Історія про справжню дружбу та про те, як пронести її крізь все життя.

Жанр: пригодницька комедія з елементами триллеру

Тривалість – 90 хвилин з антрактом

Рекомендований вік 6 плюс

Придбати квитки на концерт Тореадори з Васюківки (Театр юного глядача) 27 березня 2024 в 12:00, Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках. по ціні від -1.

Тореадори з Васюківки (Театр юного глядача) відбудеться 27 березня 2024 в 12:00 в Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках. за адресою вул. Липська 15/17.

Доставка квитків на Тореадори з Васюківки (Театр юного глядача) по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках., Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках., де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Тореадори з Васюківки (Театр юного глядача) цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ