11 лютого 2024 в 16:30, Київ, MODI Art and Wine Gallery, Мала Житомирська, 17

Тренінг «Життя як театр» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Тренінг «Життя як театр»»
Київ, MODI Art and Wine Gallery, Мала Житомирська, 17 - 11 лютого 2024 в 16:30

Тренінг "Життя як театр"

Київ, неділя, 16:30. Тренінг "Життя як театр" з Юрієм Чабаном.

Про подію в форматі "Питання – відповідь".

Про що тренінг? Про театр? Про акторську гру? – Та ні. Тренінг про життя, яке ми просто розглядаємо під час даного тренінгу як театр. Вчимося грати тобто жити. Красиво. Різні соціальні ролі. Різні моделі поведінки. Різний тип гри. Яка гра є оптимальною за тих чи інших життєвих обставин? – от на це питання ми й шукатимемо відповідь. Іншими словами тренінг можна назвати так: "Театр повсякденності або мистецтво грати життя" І, так, цей тренінг може буде цікавим та корисним для широкої аудиторії адже це синтез психології, філософії та режисури.

Де відбуватиметься даний тренінг? На скільки зручне місце? – В тому-то і справа, що MODI Art&Wine Gallery (місце, в якому відбуватиметься подія) – це не тренінговий зал. Галерея "Моді" – це заклад, що поєднує в собі арт-галерею та винний клуб. Але, хоч місце й не звичне для тренінгового формату, під цю подію воно більш ніж підходить. А ще в цьому богемному закладі виставлені роботи сучасних художників, а келих хорошого вина коштує всього 50 грн. (скажіть, чи багато Ви знаєте таких закладів в Києві?).

Вартість участі в тренінгу – 400 грн. Чому так дорого? – СТОП! Дорого? 400 грн. за трьохгодиннгий тренінг – це дорого? До того ж, насправді тренінг коштуватиме не 400 грн., а лише 200., бо з чотирьохста гривень, які Ви заплатите, 200 грн. можна використати на барі впродовж усього вечора (щодо цін на барі – див. попередній пункт ).

Чому так дешево? Це ж, враховуючи ціни на барі, виходить, що взагалі по-суті безкоштовно. – Та в тому ти справа, що я хочу просто поділитися з аудиторією своїми знаннями та вміннями – тим, що використовую під час проведення своїх екскурсій; тим, на чому розуміюся; тим, що вмію; тим, що можна освоїти і тим, що може бути корисним для багатьох.

ОТЖЕ:

Якщо Ви цікавитеся психологією (зокрема, психологію соціальною),

Якщо ви хочете дізнатися, що таке харизма і як деяких людям вдається тримати увагу аудиторії впродовж тривалого часу,

Якщо Ви хочете зрозуміти, як діяти в нестандартних життєвих ситуаціях (яку модель поведінки убрати за тих чи інших обставин)

І, зрештою, як просто бути цікавою людиною... і т.д. і т.п... ПРИХОДЬТЕ НА МІЙ ТРЕНІНГ!

Дізнатися всі подробиці та попередньо записатися на подію можна за посиланням – http://spraga.info/event/trenning-zhizn-kak-teatr-s-juriem-chabanom/

Галерея MODI Art&Wine Gallery (адреса: м.Київ, вул. Мала Житомирська 17 - https://www.facebook.com/modigallery/events

Умови участі – вхід 400 грн, з яких 250 грн депозит (тобто, вино й інші напої, закуски та смаколики згідно богемних цін закладу).

Любите вино і тренінги – значить, ви у Моді! )

Придбати квитки на Тренінг «Життя як театр» 11 лютого 2024 в 16:30, Київ, MODI Art and Wine Gallery по ціні від 400 грн.

Тренінг «Життя як театр» відбудеться 11 лютого 2024 в 16:30 в Київ, MODI Art and Wine Gallery за адресою Мала Житомирська, 17.

Доставка квитків на Тренінг «Життя як театр» по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, MODI Art and Wine Gallery, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, MODI Art and Wine Gallery, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Тренінг «Життя як театр» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ