3 березня 2024 в 18:00, Київ, Київський академічний театр “Золоті ворота”, вул. Шовковична, 7А

Украдене щастя... (Театр Золоті ворота): Украдене щастя Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Украдене щастя... (Театр Золоті ворота): Украдене щастя»
Київ, Київський академічний театр “Золоті ворота”, вул. Шовковична, 7А - 3 березня 2024 в 18:00

жанр: пластична драма

автор Іван Франко

режисер Іван Уривський

хореограф Павло Івлюшкин

актори: Дмитро Олійник, Андрій Поліщук, Анастасія Салата, Богданна Шуманська

тривалість: 80 хв.

обмеження за віком: 14

прем’єра: 14 травня 2016

«Украдене щастя» — одна з найвідоміших п’єс Івана Франка, класика української драматургії, яка не втратила своєї актуальності і в наш час.

У режисерському трактуванні Івана Уривського — це пластична драма, оповита містичною атмосферою та сповнена напруженого очікування. Знайомий усім зі школи “любовний трикутник” — Михайло-Анна-Микола, в цій виставі спалахне новою пристрастю та зачарує глядачів містикою. Адже нічний гість Михайло якось підозріло з’являється буквально нізвідки, хоча всі були впевнені, що він давно помер.

“Таке враження, що з перших секунд перебування на сцені, зануреній у морок, Микола й Анна не живуть, а чекають. А якщо чекаєш, дуже чекаєш якоїсь негоди, вона обов’язково явиться. Чи то у вигляді примари, чи то власною персоною? ” (Олег Вергеліс «Дзеркало тижня»).

Лауреат премії «Дзеркало сцени» в номінації «Краща вистава молодих режисерів»

Придбати квитки на Украдене щастя... (Театр Золоті ворота): Украдене щастя 3 березня 2024 в 18:00, Київ, Київський академічний театр “Золоті ворота” по ціні від 450 грн.

Украдене щастя... (Театр Золоті ворота): Украдене щастя відбудеться 3 березня 2024 в 18:00 в Київ, Київський академічний театр “Золоті ворота” за адресою вул. Шовковична, 7А.

Доставка квитків на Украдене щастя... (Театр Золоті ворота): Украдене щастя по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Київський академічний театр “Золоті ворота”, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Київський академічний театр “Золоті ворота”, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Украдене щастя... (Театр Золоті ворота): Украдене щастя цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ